info@topstudy.com.ua For partners

Агенція TopStudy (Топ Стаді) працює для того, щоб допомагати українській молоді отримувати якісну освіту за кордоном, вдосконалювати їх знання іноземних мов, подорожувати та всебічно розвиватись.

TopStudy (ТопСтаді) Львів. Тут Ви знайдете все про навчання в Канаді, Польщі, курси англійської мови за кордоном, курси німецької та інших мов за кордоном, та багато іншого про освіту за кордоном в цілому.

Відкрита вакансія у Львові на посаду менеджер по освіті в Польщі. Деталі Просимо звертатись на tkachtetiana@gmail.com, 0979104698 - Тетяна

Ми надаємо комплексний спектр консультаційних послуг та повну інформаційну підтримку при підготовці до навчання в Канаді та Польщі (та інших країнах, якщо мова йде про мовні курси чи програми обміну чи стажування).

Агенція TopStudy була створена на базі львівської філії однієї з перших в Україні агенцій по освіті за кордоном та програмах міжнародного обміну. Після 5 років роботи в складі цієї київської агенції, в червні 2016 року ми відокремились та створили агенцію ТопСтаді у Львові. В кожного члена нашої команди є чималий досвід практичної роботи з програмами в такі країни як Канада, США, Англія, Мальта та ін. З кожним роком ми поглиблюємо свої знання та підвищуємо професіоналізм - відвідуємо тренінги, регулярно зустрічаємось з нашими іноземними партнерами, проводимо ретельний аналіз ринку освіти за кордоном, таким чином вдосконалюючи роботу кожного менеджера зокрема та агенції в цілому.

Ми гарантуємо, що інтереси наших клієнтів завжди є в найвищому пріоритеті! Кожен з клієнтів для нас є особливим та отримує індивідуальний підхід, підтримку 24/7 та роботу агенції, орієнтовану на допомогу в досягненні Вашої мети. 

Ми відкриті для світу і з радістю відкриємо його для Вас!

Все що потрібно для навчання за кордоном Ви знайдете в ТопСтаді:

Львів, вул.Городоцька 8, офіс 22 (біля ТЦ Магнус)

+38 (093) 641 6548, +38 (098) 527 5372

info@topstudy.com.ua 

подати заявку