info@topstudy.com.ua For partners

Навчання в Канаді (Львів) - вигідні інвестиції в успішне майбутнє! Безкоштовні консультації, знижки та акції

Навчання в Канаді! 

Важко знайти привабливішу країну, для отримання вищої освіти, ніж Канада. Безпечна, високорозвинута, з потужною стабільною економікою, країна з багатонаціональним складом населення, в якій велику частину складає українська діаспора (1,3 млн осіб). Та один з найважливіших факторів, який приваблює на навчання в Канаду іноземних абітурієнтів – це унікальні можливості які відкриваються перед студентами після випуску з державного ВНЗ. Зокрема це отримання дозволу на роботу, а згодом і дозволу на постійне місце проживання в Канаді. Завдяки потужному державному фінансуванню та всебічному сприянню розвитку освіти в країні, рівень якості освіти в Канаді є надзвичайно високим, що є запорукою високого рівня професійної підготовки випускників і їх подальшої успішної кар'єрної реалізації та професійного розвитку. Також в Канаді досить прийнятна вартість навчання серед англомовних високорозвинутих країн, таких як США, Англія чи Австралія.

Післядипломна освіта

Навчання в Канаді для студентів та випускників Бакалаврів/ Спеціалістів/ Магістрів

Детальніше

Вища освіта

Навчання в Канаді для учнів/ випускників 11-го класу. Вступ без ЗНО.

Детальніше

ЧЕХІЯ

Вища освіта в Чехії це:

  • БЕЗКОШТОВНА освіта для іноземців, які володіють чеською мовою
  • Висока якість освіти, яка відповідає кращим європейським та світовим стандартам
  • Дипломи чеських ВНЗ визнаються в усіх країнах світу, що дозволяє працевлаштоуватись як в Чехії так і за її межами
  • Чеська - це слов'янську мова, подібна на українську і не важка для вивчення
  • Можна вчитися на двох спеціальностях одночасно
  • Можна працювати під час навчання
  • У ВНЗ Чехії діє програма Erasmus (дозволяє семестр або рік вчитись по обміну в іншій країні світу)

Навчання в Чехії - вкрай перспективна інвестиція. На сьогодні Чехія з усіх держав Центральної Європи знаходиться на першому місці за темпами економічного розвитку і потоку інвестицій. Звідси й підвищений попит на сучасних фахівців. Уже під час навчання чеські ВНЗ влаштовують зустрічі студентів з роботодавцями, а після закінчення навчання організації ведуть справжню боротьбу за молоді кадри. 

Підготовчі курси до вступу в Чехію

Якщо Ви хочете отримати якісну європейську освіту БЕЗКОШТОВНО, тоді запрошуємо Вас на спеціальний курс підготовки до вступу...

Детальніше

Курси чеської мови та ознайомчий тур в Чехію

Канікулярна програма, що поєднує в собі вивчення англійської або чеської мови, а головне – огляд ВНЗ Чехії для тих, кого цікавить подальше отримання безкоштовної вищої освіти в кращих державних або приватних університетах цієї країни

Детальніше

Навчання в Польщі (Львів). Висока якість освіти в Європі за прийнятну ціну. Безкоштовні консультації в TopStudy

Навчання в Польщі вже тривалий час є популярним серед українських абітурієнтів, і однозначно не втрачатиме своєї актуальності ще багато років. Ідеальне поєднання високої якості освіти в Польщі з помірними цінами, простими умовами вступу, близьким розташуванням до України, високими перспективами працевлаштування і кар'єрного росту як в Європі так і в Україні - все це робить навчання в Польщі надзвичайно привабливим.

Наша агенція співпрацює виключно з рейтинговими ВНЗ, які є перевірено якісними і які регулярно тримаються на високих позиціях провідних ВНЗ Польщі (не залежно від того, чи це державний університет чи приватний)
Вступаючи на навчання в Польщу через агенцію TopStudy, Ви можете бути впевнені в тому, що навчання буде проходити на високому рівні і отримані знання стануть запорукою хорошої кар'єри!

Академія Фінансів і Бізнесу Вістула (Vistula)

ВАРШАВА. Студенти Вістула можуть отримати подвійний диплом з престижним Лондонським університетом, одного з кращих університетів у всьому світі. Вістула займає 1-е місце в рейтингу інтернаціоналізації серед приватних та державних університетів Польщі в 2017 році за версією порталу Perspektywy.

Детальніше

Університет Фінансів та Управління у Варшаві WSFiZ

ВАРШАВА. Університет гарантує високий рівень навчання, завдяки використанню сучасних і перевірених наукових методів навчання та використанню найкращих міжнародних практик. Метою Університету є створення кваліфікованих фахівців, активних та ініціативних людей, здатних свідомо будувати власну професійну кар'єру

Детальніше

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського

КРАКІВ. Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського є другим найбільшим недержавним ВНЗ в Польщі. заснована 27 січня 2000 року і з самого початку свого існування стрімко розвивається в міжнародному напрямку, щоб завжди бути в центрі подій сучасного світу в епоху глобалізації

Детальніше

Вища Школа Готельного Господарства і Ресторанного Бізнесу в Познані (WSHIG)

ПОЗНАНЬ. Переваги навчання у WSHIG: Можливість вивчення мінімум 3-х іноземних мов; Гарантовано висока якість освіти; Оплачувана практика в Польщі та за кордоном; Безкоштовні курси польської мови для абітурієнтів, які не володіють польською; Можливість навчання за кордоном за програмою Erasmus

Детальніше

Університет Леона Козьмінського

ВАРШАВА. Університет Леона Козмінського має три міжнародні акредитації: EQUIS, AMBA та AACSB. Лише близько 70 бізнес-шкіл з усього світу мають одночасно три міжнародні акредитації. Акредитація AACSB присуджується таким престижним університетам, як Єль та Гарвард.

Детальніше

Ягелонський університет, Краків

КРАКІВ, Університет займає перші місця у категоріях інноваційності, престижу навчання, наукового потенціалу, умов навчання, рівня інтернаціоналізації, привабливості серед роботодавців і т.д. Ягелонський Університет входить до 300 найкращих ВНЗ світу.

Детальніше

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві MWSLiT

ВРОЦЛАВ. Тут готують спеціалістів найвищої категорії в сфері логістики. ЛОГІСТИКА - це без перебільшення ФАХ МАЙБУТНЬОГО! Зважаючи на глобальні інтеграційні процеси та розвиток міжнародної торгівлі – ця професія з кожним роком набуватиме все більшої актуальності.

Детальніше

Політехніка Лодзька

ЛОДЗЬ. Четвертий за місцем університет у Польщі, який студенти обирають найчастіше, згідно звіту Міністерства науки і вищої освіти. В ЛТУ активно розвивається система подвійних дипломів. ЛТУ співпрацює із закордонними ВНЗ, підписано більше 72 двосторонніх угод.

Детальніше

Польсько-японський університет інформаційних технологій

ВАРШАВА. За даними журналу Forbes та інформаційно-консалтингового центру Hays, кваліфікація за напрямом “Інформатика” є і буде однією з найперспективніших професій в світі. Університет є одним з небагатьох ВНЩЗ Польщі, який проводить навчання англійською мовою в сфері інформатики

Детальніше

подати заявку