info@topstudy.com.ua topstudyvit@gmail.com For partners
Львів: +38 (093) 641 6548, +38 (098) 527 5372 Самбір: (03236) 2-07-07, +38 (067) 506 53 28

Навчання в Канаді (Львів) - вигідні інвестиції в успішне майбутнє! Безкоштовні консультації, знижки та акції

Навчання в Канаді! 

Важко знайти привабливішу країну, для отримання вищої освіти, ніж Канада. Безпечна, високорозвинута, з потужною стабільною економікою, країна з багатонаціональним складом населення, в якій велику частину складає українська діаспора (1,3 млн осіб). Та один з найважливіших факторів, який приваблює на навчання в Канаду іноземних абітурієнтів – це унікальні можливості які відкриваються перед студентами після випуску з державного ВНЗ. Зокрема це отримання дозволу на роботу, а згодом і дозволу на постійне місце проживання в Канаді. Завдяки потужному державному фінансуванню та всебічному сприянню розвитку освіти в країні, рівень якості освіти в Канаді є надзвичайно високим, що є запорукою високого рівня професійної підготовки випускників і їх подальшої успішної кар'єрної реалізації та професійного розвитку. Також в Канаді досить прийнятна вартість навчання серед англомовних високорозвинутих країн, таких як США, Англія чи Австралія.

Післядипломна освіта

Навчання в Канаді для студентів та випускників Бакалаврів/ Спеціалістів/ Магістрів

Детальніше

Вища освіта

Навчання в Канаді для учнів/ випускників 11-го класу. Вступ без ЗНО.

Детальніше

ЧЕХІЯ

Вища освіта в Чехії!

Безкоштовне навчання в Європі, яке відкриває перед Вами нові можливості та перспективи. Дізнайтесь все про підготовку до вступу в Чехію (мовні курси в Чехії та профільна підготовка)

Підготовчі курси до вступу в Чехію

Якщо Ви хочете отримати якісну європейську освіту БЕЗКОШТОВНО, тоді запрошуємо Вас на спеціальний курс підготовки до вступу...

Детальніше

Курси чеської мови та ознайомчий тур в Чехію

Канікулярна програма, що поєднує в собі вивчення англійської або чеської мови, а головне – огляд ВНЗ Чехії для тих, кого цікавить подальше отримання безкоштовної вищої освіти в кращих державних або приватних університетах цієї країни

Детальніше

Перекваліфікація медиків в Чехії

Якщо Ви український медик, то у Вас є чудова можливість продовжити свою медичну практику в Чехії. Не залежно від того, чи Ви студент-випускник чи вже маєте досвід роботи - Ви можете пройти перекваліфікацію...

Детальніше

Навчання в Німеччині

Навчання та вища освіта в НІМЕЧЧИНІ, Львів

На сьогодні, поза сумнівом, вища освіта в Німеччині є однією із найпрестижніших та найдосконаліших у всьому світі. Вищі навчальні заклади в Німеччині володіють чудовою матеріально-технічною базою та мають потужний викладацький склад. Але одним з головних чинників, які приваблюють іноземних студентів на навчання в Німеччину - це відсутня, або зовсім символічна плата. Знаючи німецьку мову на належному рівні, можна отримати якісну вищу освіту в Німеччині безкоштовно!

Чому навчання в Німеччині

Ця країна із пунктуальними та привітними людьми стане чудовим стартом для дорослого життя:

  • Рівень життя вважається одним з найкращих у світі
  • Цікава багата культура та традиції
  • Низький рівень корупції
  • Високий рівень економіки та технічного розвитку

Відсутня плата за навчання в Німеччині 

У більшості державних університетах  Німеччини не стягується плата за навчання на бакалавраті. Витрати на проживання становлять приблизно 9 980 доларів США (8 700 євро) на рік. Сюди входять витрати на продукти харчування, транспорт, житло, розваги, навчальні матеріали для курсу та інші потреби. Загалом, Німеччина стає все більш популярною країною  для отримання вищої освіти саме через ціновий фактор!

Успішна кар'єра та фінансові перспективи

Навчання в німецькому університеті може стати першим кроком до успішної кар'єри. Німецькі компанії шукають університетських випускників у різних секторах, особливо в галузі інженерії, медицини, біологічних наук та інформаційних технологій.

Слід зазначити, що заробітна плата відрізняється в залежності від галузі, і її розмір  залежить від різних факторів, таких як попит на ринку праці певної кваліфікації працівників або професійного досвіду. У середньому, в 2010 році випускники університетів у віці від 25 до 30 років отримували заробітню плату в розмірі 3,537 євро на місяць. Зарплата зазвичай зростає разом з вашим професійним досвідом, і тому вікова група від 30 до 35 років в середньому отримує зарплату в розмірі 4 768 євро на місяць. Студенти математичних і технічних дисциплін, у тому числі інформаційних технологій, мають вищу заробітню плату у порівнянні з випускниками інших спеціальностей.

Синя карта ЄС (Blue Card of the EU)

Якщо студент бажає жити та працювати в Німеччині після успішного закінчення університету, Німеччина пропонує такий варіант, як "Синя карта":

Синя карта ЄС - це новий статус резидента, що використовується в Німеччині з 2012 року. Синя карта орієнтована на високоосвічених емігрантів та спрямована на підвищення привабливості Німеччини. Вона дає право працювати та жити у Німеччині. Завдяки впровадженню синьої карти в ЄС у Німеччині стало простіше іммігрувати висококваліфікованим працівникам.

Затребувані спеціалісти

У деяких галузях та регіонах Німеччини не вистачає кваліфікованих фахівців. Це в основному інженери та фахівці з інформаційних технологій, а також фахівці з охорони здоров'я. Шанси отримати роботу в цих професіях після закінчення навчання надзвичайно високі.

Вступ до університетів Німеччини: необхідний рівень знань німецької мови

Якщо навчання проходить німецькою мовою або частково німецькою мовою, іноземні студенти повинні підтвердити необхідний рівень знання німецької мови за допомогою сертифікатів.

На теперішній час існують наступні  сертифікати: DSH (Deutsche Sprachprüfung für den HochschulzugangausländischerStudienbewerber) та TestDaF (Test für Deutsch alsFremdsprache). Обидва однаково визнані всіма університетами Німеччини.

Незалежно від курсу навчання студентам рекомендується мати знання німецької мови, які відповідають мінімум рівню B2.

Загальноєвропейська класифікація, скорочена назва якої CEFR або CEF, є керівним принципом, який використовується для опису знань іноземних мов в країнах Європи та в інших країнах. Її основна мета полягає у забезпеченні єдиного методу навчання, викладання та оцінювання рівня знань іноземної мови, і яка застосовується до всіх мов Європи. Шість контрольних рівнів стають широко визнаними як європейський стандарт для визначення рівня володіння мовою.

Для завершення одного рівня потрібно приблизно 9 тижнів. Якщо студент є повністю новачком, в ідеалі йому потрібно буде 36 тижнів інтенсивного навчання німецької мови, щоб досягти рівня B2.

Після успішного завершення рівня B2 учень буде допущений до курсу підготовки до іспиту TestDaF.

TestDaF - ключ до німецьких університетів

TestDaF - це тест на визначення рівня знання німецької мови для іноземців, які планують навчатися в Німеччині або потребують визнаної сертифікації своїх мовних навичок. Сертифікат TestDaF визнаний майже усіма університетами Німеччини.

Результати тесту визначаються на одному з трьох рівнів:

  • TestDaF-level 5 (TDN 5 - TestDaF Level 5)
  • TestDaF-level 4 (TDN 4 - TestDaF level 4)
  • TestDaF level 3 (TDN 3 - TestDaF level 3)

Якщо у кожному секторі студент досягне принаймні TDN 4, то це означає, що він зможе навчатися в Німеччині (з точки зору рівня мовних навичок).

Оцінка TDN 5 показує, що у студента дуже хороші знання німецької мови. Оскільки кожен університет у Німеччині має свої власні вимоги щодо вступу, в окремих університетах приймають також кандидатів, рівень в яких нижче, ніж TDN 4.

Види курсів в Sprachcaffe - Франкфурт

1. Стандартні та інтенсивні курси: A1 - B1

Студент, який, наприклад, володіє іноземною мовою на Базовому рівні і досягнув рівня A2 у своїй рідній країні, може приєднатися до стандартного або інтенсивного курсу. Якщо студент не володіє німецькою мовою, він може розпочати навчання на рівні А1.

Загальноєвропейська система рівнів володіння іноземної мови:

2. Шлях до курсу рівня B2

Як тільки студент успішно закінчить рівень B1, він буде допущений до мовного курсу, спеціально розробленого для програми Pathways Germany. Основна увага зосереджена на академічному використанні мови. Окрім того, студент ознайомиться з форматом курсу TestDaF.

3. Курс підготовки до іспиту TestDaF

Після успішного завершення курсу рівня Pathways B2 студент реєструється на  іспит TestDaF. Після закінчення цього курсу студент може скласти іспит TestDaF. Процедура подання заявки є частиною курсу; вчителі допомагають учням завершити процедуру.

4. Придатний для навчання в Німеччині + процедура подання заявки

Після складання іспиту студент має 3 тижні часу, щоб отримати результат іспиту. За цей час студент може взяти участь у цьому курсі, щоб підготуватися до навчання в університеті. Основна увага в цьому курсі  приділяється організації навчання в Німеччині. Додатково: якщо студент обирає Uni-Assist та подає заявки в різні університети, це також є частиною цього курсу.

5. Терміни для програми підготовки до навчання в університетах (Pathways Germany)

  Рівень  Терміни
   A1    9 тижнів
   A2    9 тижнів
   B1    9 тижнів
   Загалом    27 тижнів
   Курс підготовки до рівня В2

   9 тижнів

 

   TestDaF – курс підготовки    3 тижні
   Ознайомчий курс по навчанні в університетах + процедура подання    заявки на вступ    2 тижні     (додатково)
   Загалом    14 тижнів

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Про мовну школу Sprachcaffe:

Цікавить вивчення німецької мови з подальшим вступом на безкоштовне навчання в Німеччину?

Просто залиште заявку на сайті і ми сконтактуємось з вами щоб відповісти на всі запитання

Навчання в Польщі (Львів). Висока якість освіти в Європі за прийнятну ціну. Безкоштовні консультації в TopStudy

Навчання в Польщі вже тривалий час є популярним серед українських абітурієнтів, і однозначно не втрачатиме своєї актуальності ще багато років. Ідеальне поєднання високої якості освіти в Польщі з привабливими цінами, простими умовами вступу, близьким розташуванням до України, високими перспективами працевлаштування і кар'єрного росту як в Європі так і в Україні - все це вагомі причини того, що українці вибирають цю країну для навчання і поступають в Польщу з радістю!

Обираючи в який саме ВНЗ поступати, важливо розуміти те, що навчальних закладів в Польщі є надзвичайно велика кількість. На жаль не всі вони дають хороші знання. Часто студенти, шукаючи найдешевший і найпростіший варіант навчання, поступають в будь-який університет, не вивчивши детально інформації про нього перед вступом. Як наслідок після початку навчання, або (що гірше) вже після випуску, на них очікує розчарування. Саме тому до вибору ВНЗ варто підійти з особливою увагою. Наша агенція співпрацює виключно з рейтинговими ВНЗ, які є перевірено якісними і які регулярно тримаються на позиціях провідних ВНЗ Польщі (не залежно від того, чи це державний університет чи приватний)
Поступаючи в Польщу через агенцію TopStudy, Ви можете бути впевнені в тому, що навчання буде проходити на високому рівні і отримані під час навчання знання стануть запорукою хорошої кар'єри!

Університет Фінансів та Управління у Варшаві WSFiZ

ВАРШАВА. Університет гарантує високий рівень навчання, завдяки використанню сучасних і перевірених наукових методів навчання та використанню найкращих міжнародних практик. Метою Університету є створення кваліфікованих фахівців, активних та ініціативних людей, здатних свідомо будувати власну професійну кар'єру

Детальніше

Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського

КРАКІВ. Краківська Академія ім. Анджея Фрича Моджевського є другим найбільшим недержавним ВНЗ в Польщі. заснована 27 січня 2000 року і з самого початку свого існування стрімко розвивається в міжнародному напрямку, щоб завжди бути в центрі подій сучасного світу в епоху глобалізації

Детальніше

Вища Школа Готельного Господарства і Ресторанного Бізнесу в Познані (WSHIG)

ПОЗНАНЬ. Переваги навчання у WSHIG: Можливість вивчення мінімум 3-х іноземних мов; Гарантовано висока якість освіти; Оплачувана практика в Польщі та за кордоном; Безкоштовні курси польської мови для абітурієнтів, які не володіють польською; Можливість навчання за кордоном за програмою Erasmus

Детальніше

Ягелонський університет, Краків

КРАКІВ, Університет займає перші місця у категоріях інноваційності, престижу навчання, наукового потенціалу, умов навчання, рівня інтернаціоналізації, привабливості серед роботодавців і т.д. Ягелонський Університет входить до 300 найкращих ВНЗ світу.

Детальніше

Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві MWSLiT

ВРОЦЛАВ. Тут готують спеціалістів найвищої категорії в сфері логістики. ЛОГІСТИКА - це без перебільшення ФАХ МАЙБУТНЬОГО! Зважаючи на глобальні інтеграційні процеси та розвиток міжнародної торгівлі – ця професія з кожним роком набуватиме все більшої актуальності.

Детальніше

подати заявку