info@topstudy.com.ua topstudyvit@gmail.com For partners
Львів: +38 (093) 641 6548, +38 (098) 527 5372 Самбір: (03236) 2-07-07, +38 (067) 506 53 28

Що таке програма Work in China

Цю програму називають по різному. Це і Teach English in China, і Work and Travel China, і Work in China, але її суть та сама – це унікальна можливість для молодих людей з хорошим знанням англійської мови протягом 6-12 місяців побути вчителями (викладачами) англійської мови в Китаї. Викладати можна в китайських дитячих садках, школах (класи різного віку) чи спеціальних школах для вивчення англійської мови. Для цього, перш за все, потрібно мати диплом бакалавра з будь якої спеціальності. Другою обов'язковою умовою для роботи вчителем англійської мови в Китаї є: АБО 1) наявність у вас сертифікату TEFL, або TESL, або TESOL, або CELTA - їх можна отримати всього за 1 місяць, а деякі з них навіть онлайн; АБО 2) досвід роботи викладання англійської мови  не менше ніж 2 роки.  Якщо ж у вас додатково є мовна практика в англомовній країні (наприклад участь в такій популярній програмі як Work and Travel USA, волонтерство, навчання, програми обміну і т.д), або міжнародний сертифікат що засвідчує знання англійської мови (IELTS, TOEFL і т.д.), то ви можете претендувати на вищу зарплату. Ця програма є надзвичайно вигідною для учасника у фінансовому аспекті. Зарплата становить від 1300 дол США в місяць і вище. Також можна займатись репетиторством у вільний час, що також є хорошим додатковим доходом. Вік учасників 24-45 років. Головне в цій програмі – це бажання працювати з дітьми (переважно робота саме в дитячих садках та молодших класах) та можливість до проживання в Китаї пів року - рік. До речі, якщо ви одружені, то ваш партнер або діти можуть без проблем їхати з вами в Китай - про це подбає школа. Якщо ви готові поринути у нове для себе середовище, відкрити цікавий захоплюючий світ Азії – то ласкаво запрошуємо у програму Work and Travel China.

Work and Travel China 2018

Основну інформацію про роботу, житло, зарплату, витрати на програму, і т.д дізнавайтесь прямо зараз! Для отримання детальнішої інформації, подайте безкоштовну заявку внизу стоірнки. З радістю відповімо на всі Ваші запитання!

Детальніше

Вакансія вчителя англійської мови в Китай, м.Фушунь. З/п 1500 дол

ТЕРМІНОВО! Місто: Фушунь, провінція Ляонінь. Про роботу: викладання англійської мови дітям від 3 до 16 років. Графік 5 днів в тиждень, не більше ніж по 8 годин в день. З/п 1500 дол. Житло безкоштовно. Контракт на 1 рік.

Детальніше

подати заявку