info@topstudy.com.ua For partners
Niagara college
Навчання в Канаді - шлях до успішного майбутнього!
Цікавить освіта в Канаді і хочете дізнатись більше про Ніагара колледж? Тут Ви знайде всю актуальну та корисну інформацію: 
Niagara college, Niagara-on-the-lake, Welland , Canada

Рік заснування: 1967

Розташування: Ніагара-он-зе-лейк (Онтаріо), Велланд

АКЦІЯ "НАВЧАННЯ В КАНАДІ З ДРУЗЯМИ". Реєструйтесь з друзями та економте по $150 CAD›››

Навчання в Канаді! Акція на реєстрацію до 08.04. Деталі ›››

Чому Niagara College:

 • Niagara College – визнаний лідер студентських симпатій. Згідно щорічного опитування по ключовим складовим діяльності коледжів в провінції Онтаріо;
 • Niagara College займає перше місце серед студентів всіх коледжів Онтаріо у номінації «Студентські Симпатії» протягом останніх 6-ти років;
 • Niagara пропонує чудово обладнані кампуси, які відповідають найвищим стандартам навчального процесу;
 • Даний навчальний заклад пропонує стипендії на навчання для своїх студентів. Цього року було введено спеціальну стипендію за результатами успішності під час навчання в коледжі для студентів з України розміром $2000;
 • 89% випускників працевлаштовуються протягом 6 місяців після закінчення Коледжу;
 • 94% роботодавців цілком задоволені якістю підготовки випускників; 
 • Завдяки 90 млн. доларів, витрачених на реконструкцію і модернізацію навчальних корпусів з'явилось: найновіше обладнання в класах вдосконалення англійської мови, мультимедійна мовна лабораторія з сучасними електронними ресурсами, атлетичний центр з тренажерним обладнанням, яке перевищує сучасні стандарти, сучасні бібліотечні технології.

Навчальні програми:

Для школярів: Програми розраховані на абітурієнтів, які отримали шкільний атестат. Заявки на програму можна подавати під час навчання в 11-му класі, або отримавши атестат.

 • Certificate (1-1,5 роки)
 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

Для випускників бакалаврів/ магістрів: Якщо Ви вже отримали певну спеціальність в Україні та бажаєте поглибити свої професійні знання, то можете сміливо подавати заявку на такий тип програми:

 • Graduate Certificate (1-1,5 роки)

АБО Якщо Ви вже отримали певну спеціальність в Україні, але бажаєте кардинально змінити свій профіль і здобути нову професію, то можете подавати заявку на наступні програми:

 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

Вимоги до рівня англійської мови:

IELTS: від 6.0 балів (залежно від обраної програми);

TOEFL: від 80 балів (залежно від обраної програми);

Вартість навчання: від 11 800 CAD в рік

Вартість послуг агенції та перелік послуг, які включені в ціну ›››

Початок навчання: вересень, січень, травень

Основна кількість програм починаються у вересні. Досить велика частина – у січні, і відносно мало програм починаються у травні.

Основні освітні напрямки: Бізнес/Економіка; Інформаційні Технології/Комп'ютерні Науки; Інженерія/Електроніка/Прикладні Науки; Готельно-Ресторанна Галузь/Туризм; Соціально-Громадська Галузь; Право/Безпека; Менеджмент/Комунікації (HR)/Адміністрування; Авіація/Транспорт; Медицина/Здоров'я; Дизайн; Медіа (-Теле, -Радіо)/Кіно; Мистецтво; Мода і Краса; Філологія; Рекламний бізнес;

Проживання:

Проживання можливе як в студентській резиденції, так і за межами кампусу

 • Місця в студентській резиденції розподіляються заздалегідь. Цей тип проживання дає можливість не лише комфортного житла, яке охороняється впродовж 24 годин на добу, але і знаходитись на території коледжу та мати доступ до всього необхідного у найкоротші терміни;
 • Проживання в приймаючій сім'ї -  інший відмінний варіант для зайнятого студента завдяки економії коштів і часу на приготування їжі (харчування включено у вартість проживання).
 • Також можна вибрати самостійну оренду окремої квартири або кімнати.

Студентське дозвілля:

В Niagara добре знають, що  вільний час є важливою частиною здорового та вільного від стресу життя. Під час навчання тут у вас є доступ до всього, що лише може Вас зацікавити:

 • Ви можете відвідати парки розваг;
 • Сходити у театр, кіно чи на концерт;
 • Зіграти у гольф або зайнятись іншими видами спорту;
 • Пізнати щось цікаве у  музеях;
 • Скуштувати чудові страви у ресторанах та кафе;
 • Або просто насолодитись мальовничою природою регіону в якому розташований Niagara College. 

Перспективи після випуску:

1. Можливість отримати дозвіл на роботу в Канаді після випуску з державного ВНЗ.

Для студентів денної форми навчання державних ВНЗ Канади діє дозвіл на роботу під час навчання.

Після закінчення навчання в державному коледжі або університеті Канади, студент може вільно поміняти свою студентську візу (Study Permit) на відкритий дозвіл на роботу POST-GRADUATION WORK PERMIT. Якщо тривалість навчальної програми становила 1 рік, то студент отримує дозвіл на роботу також на 1 рік. Якщо тривалість програми становила 2 роки, то студент може отримати дозвіл на роботу на 2 або на 3 роки (залежно від рішення комісії). Якщо ж тривалість навчання становила 3 роки і більше, то дозвіл на роботу буде гарантовано на 3 роки. За той період, коли в студента діє POST-GRADUATION WORK PERMIT, він може працювати в Канаді. Коли досвід роботи досягне 12 місяців, то особа має право подавати заявку на отримання Permanent Residents (дозвіл на постійне проживання в Канаді) згідно програми  CANADIAN EXPERIENCE CLASS. 

2. Продовження успішної кар'єри в Україні на міжнародному ринку.

Після закінчення навчальної програми, та набуття неоціненного досвіду роботи в канадській компанії, Ви маєте можливість успішно продовжити свою кар'єру в Україні. На теренах нашої держави Ви станете затребуваним та цінним потенційним працівником для провідних іноземних компаній, які мають свої представництва в Україні, а також для українських компаній, які успішно працюють на міжнародному ринку. Таким чином, працюючи у своїй рідній країні, Ви зможете отримувати високу заробітну плату та займатись цікавою роботою. 

Навчання в Канаді - це вигідні інвестиції та шлях до щасливого майбутнього.

Зробіть перший крок прямо зараз!


подати заявку