info@topstudy.com.ua For partners
Thompson Rivers University
Навчання в Канаді - шлях до успішного майбутнього!

Thompson Rivers University

Цікавить освіта в Канаді і хочете дізнатись більше про Томпсон Ріверс Універсіті? Тут Ви знайде всю актуальну та корисну інформацію: 

Рік заснування: 1970

Розташування: Камлупс (Британська Колумбія)

Чому  Thomson Rivers University 

 • це сучасний навчальний заклад, який динамічно розвивається, пропонує більше 100 навчальних програм;
 • навчання відбувається у малих групах, що забезпечує індивідуальний підхід до кожного студента;
 • кожна навчальна програма розроблена таким чином, щоб максимально надати студентам не лише теоретичну базу, але і практичні навики, що допомагає краще підготувати кваліфікованих фахівців обраної сфери;
 • територія навчального закладу вміщує все необхідне для комфортного життя та навчання студентів;
 • працівники коледжу надають якісну та постійну підтримку своїм студентам впродовж всього періоду навчання;
 • на території коледжу працює Центр кар’єри, який сприяє студентам у пошуку роботи.

Навчальні програми:

Для школярів: Програми розраховані на абітурієнтів, які отримали шкільний атестат. Заявки на програму можна подавати під час навчання в 11-му класі, або отримавши атестат.

 • Certificate (1-1,5 роки)
 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

Для випускників бакалаврів/ магістрів: Якщо Ви вже отримали певну спеціальність в Україні та бажаєте поглибити свої професійні знання, то можете сміливо подавати заявку на такий тип програми:

 • Graduate Certificate (1-1,5 роки)

АБО Якщо Ви вже отримали певну спеціальність в Україні, але бажаєте кардинально змінити свій профіль і здобути нову професію, то можете подавати заявку на наступні програми:

 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

Вимоги до рівня англійської мови:

IELTS: від 6.0 балів (залежно від обраної програми);

TOEFL: від 80 балів (залежно від обраної програми);

Студенти, які з не мають готового сертифікату IELTS або TOEFL можуть проходити курс підготовки англійської мови при університеті. За детальної інформації стосовно цього курсу прохання звертатись до менеджерів TopStudy.

Вартість навчання: від 12,000 CAD в рік

Початок навчання: вересень, січень, травень

Основні освітні напрямки: Бізнес, Економіка; Інженерія, Електроніка, Прикладні науки; Готельно-ресторанна галузь/ Туризм; Соціально-громадська галузь; Право, Безпека; Медицина, Здоров'я; Мистецтво та ін.                                                                                                                   

Проживання:

 Thomson Rivers University пропонує наступні варіанти проживання:

 • Проживання в приймаючі сім’ї. Даний тип проживання дозволить студентам краще пізнати канадський спосіб життя, культуру, менталітет, оскільки вони матимуть змогу постійно контактувати з канадцями не лише під час навчання, але і вдома.
 • Проживання у гуртожитку Університету. На території гуртожитку кожна кімната, як правило,  обладнана ліжком, письмовим столом, комодом, холодильником, плитою і мікрохвильовою піччю. Ванна спільна, зазвичай, одна на трьох студентів. Також студенти мають доступ до однієї великої загальної кухні.

Студентське дозвілля:

 • Студентське дозвілля у коледжі можна проводити у різноманітний спосіб. На території коледжу є чимало клубів: бамбінтон, футбол, фітнес, бейсбол, баскетбол, волейбол тощо;
 • Thomson Rivers University має власне радіо, де студенти також можуть працювати за бажанням;
 • Окрім різноманітних гуртків, у вільний час студенти можуть брати участь у стажуваннях, планувати майбутню кар’єру. 

Перспективи після випуску:

1. Можливість отримати дозвіл на роботу в Канаді після випуску з державного ВНЗ.

Для студентів денної форми навчання державних ВНЗ Канади діє дозвіл на роботу під час навчання.

Після закінчення навчання в державному коледжі або університеті Канади, студент може вільно поміняти свою студентську візу (Study Permit) на відкритий дозвіл на роботу POST-GRADUATION WORK PERMIT. Якщо тривалість навчальної програми становила 1 рік, то студент отримує дозвіл на роботу також на 1 рік. Якщо тривалість програми становила 2 роки, то студент може отримати дозвіл на роботу на 2 або на 3 роки (залежно від рішення комісії). Якщо ж тривалість навчання становила 3 роки і більше, то дозвіл на роботу буде гарантовано на 3 роки. За той період, коли в студента діє POST-GRADUATION WORK PERMIT, він може працювати в Канаді. Коли досвід роботи досягне 12 місяців, то особа має право подавати заявку на отримання Permanent Residents (дозвіл на постійне проживання в Канаді) згідно програми  CANADIAN EXPERIENCE CLASS. 

2. Продовження успішної кар'єри в Україні на міжнародному ринку.

Після закінчення навчальної програми, та набуття неоціненного досвіду роботи в канадській компанії, Ви маєте можливість успішно продовжити свою кар'єру в Україні. На теренах нашої держави Ви станете затребуваним та цінним потенційним працівником для провідних іноземних компаній, які мають свої представництва в Україні, а також для українських компаній, які успішно працюють на міжнародному ринку. Таким чином, працюючи у своїй рідній країні, Ви зможете отримувати високу заробітну плату та займатись цікавою роботою. 

Навчання в Канаді - це вигідні інвестиції та шлях до щасливого майбутнього.

Зробіть перший крок прямо зараз!


подати заявку