info@topstudy.com.ua For partners
Georgian College

Рік заснування: 1967

Розташування: Баррі (Онтаріо)

 

Чому  Georgian  College:

 • Georgian  вважається одним із лідерів серед навчальних закладів Канади, які надають практичну підготовку своїм студентам;
 • Більшість програм включають оплачуване стажування со-ор;
 • Коледж заключає договори з бізнес організаціями, таким чином, сприяючи студентам у пошуку роботи;
 • Студенти Georgian щорічно отримують  близько 5000 робочих пропозицій  під час навчання;
 • 90% випускників коледжу працевлаштовуються завдяки досвіду та знанням, отриманим у Georgian.

Навчальні програми:

Для школярів: Програми розраховані на абітурієнтів, які отримали шкільний атестат. Заявки на програму можна подавати під час навчання в 11-му класі, або отримавши атестат.

 • Certificate (1-1,5 роки)
 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

Вимоги до рівня англійської мови:

IELTS: від 6.0 балів (залежно від обраної програми);

TOEFL: від 80 балів (залежно від обраної програми);

Вартість навчання: від 13,000 CAD в рік

Початок навчання: вересень, січень, травень. Основна кількість програм починаються у вересні. Досить велика частина - у січні, відносно мало програм починаються у травні.

Основні освітні напрямки: Бізнес, Економіка; Менеджмент, Комунікації (HR), Адміністрування; Право, Безпека; Інформаційні технології та комп'ютерні науки; Дизайн; Інженерія, Електроніка, Прикладні науки; Мистецтво; Медицина, Здоров'я; Готельно-Ресторанна Галузь/ Туризм; Соціально-Громадська галузь; Підготовка до вступу у ВНЗ та ін.                                                      

Проживання:

 • Проживання в приймаючій сім’ї – це проживання у одній із Канадських сімей, що знаходяться  у декількох метрах ходьби від коледжу. Сім’ї  спеціально підбираються коледжем Georgian. Цей тип проживання допоможе студентам швидше адаптуватись до канадського середовища, краще пізнати традиції, звичаї цієї країни. Також це чудовий шанс практикувати англійську мову, а також брати участь у сімейному дозвіллі. У вартість входить окрема спальня та харчування;
 • Проживання у резиденції (гуртожитку) коледжу – дає Вам можливість зустріти людей з усього світу, отримати швидкий доступ до навчальних аудиторій, а також до багатьох послуг і зручностей, що доступні на території кемпусу. Резиденції облаштовані таким чином, щоб зробити Ваше перебування тут приємним та безпечним.
 • Також студенти мають можливість самостійно шукати собі житло та орендувати квартиру окремо чи з друзями. Даний тип проживання є найбільш економним.

Студентське дозвілля:

 • Georgian college допомагає студентам організувати своє дозвілля цікаво та корисно;
 • На території коледжу є можливість займатись спортом у вільний від навчання час;
 • Студенти можуть брати участь у екскурсіях, які організовує коледж;
 • На території коледжу діють гуртки та клуби, серед яких студенти можуть обирати те, що підходить їм найкраще.

Перспективи після випуску

1. Легальна імміграція в Канаду. 

Кожного року тисячі іноземних студентів отримують дозвіл на постійне місце проживання в Канаді. Така можливість відкривається і для українців, які закінчують навчальні програми в канадських коледжах та університетах (тривалість навчання 1-4 роки). Залишившись після випуску в Канаді, Ви зможете працювати на цікавій, високооплачуваній роботі, і при цьому легально перебувати в країні, з подальшою повною імміграцією. Середній дохід в Канаді дозволяє швидко повернете собі кошти, інвестовані в освіту.

2. Продовження успішної кар'єри в Україні на міжнародному ринку.

Після закінчення навчальної програми, та набуття неоціненного досвіду роботи в канадській компанії, Ви маєте можливість успішно продовжити свою кар'єру в Україні. На теренах нашої держави Ви станете дуже привабливим та цінним потенційним працівником для провідних іноземних компаній, які мають свої представництва в Україні, а також для українських компаній, які успішно працюють на міжнародному ринку. Таким чином, працюючи у своїй рідній країні, Ви зможете отримувати високу заробітну плату та займатись цікавою роботою. 

Навчання в Канаді - це вигідні інвестиції та шлях до щасливого майбутнього.

Зроби перший крок прямо зараз!


подати заявку