info@topstudy.com.ua For partners
Confederation College

Рік заснування: 1967

Розташування: Тандер Бей (Онтаріо)

 

Чому Confederation College:

89% студентів знаходять роботу протягом шести місяців після закінчення навчання;

В коледжі навчається понад 8000 студентів (з них понад 500 іноземних);

Confederation пропонує більше 60-ти програм у 11-ти освітніх напрямках;

Confederation College виділяє приблизно $ 150,000- $ 200,000 CAD у якості  стипендій за навчання для студентів першого курсу;

Коледж нараховує 9 кампусів на Заході Онтаріо.

Навчальні програми:

Для школярів: Програми розраховані на абітурієнтів, які отримали шкільний атестат. Заявки на програму можна подавати під час навчання в 11-му класі, або отримавши атестат.

  • Certificate (1-1,5 роки)
  • Diploma (1-2 роки)
  • Advanced diploma (3 роки)
  • Bachelor's Degree (4 роки)

Вимоги до рівня англійської мови:

IELTS: від 6.0 балів (залежно від обраної програми)

TOEFL: від 80 балів (залежно від обраної програми)

Вартість навчання: від 12,000 CAD в рік

Початок навчання: вересень, січень, травень. Основна кількість програм починаються у вересні. Досить велика частина – у січні, і відносно мало програм починаються у травні.

Основні освітні напрямки: Авіація,Транспорт; Бізнес,Економіка;   Соціально-Громадська Галузь; Інженерія, Електроніка, Прикладні Науки; Медицина, Здоров'я; Готельно-Ресторанна Галузь/ Туризм; Медіа (-Теле,-Радіо), Кіно; Менеджмент, Комунікації (HR), Адміністрування; Підготовка до Вступу у ВНЗ; Право, Безпека та ін.

Проживання:

Студенти коледжу  Confederation можуть обрати той тип проживання, який підходить їм найкраще. Є три варіанти проживання:

  • Проживання у резиденції  (гуртожитку) - це проживання у кімнаті на 2 осіб. Студенти мають можливість харчуватись в їдальні коледжу тричі на день.
  • Проживання в приймаючій сім'ї – це можливість проживати у одній із канадських сімей, які спеціально підбираються представниками коледжу. Цей тип проживання передбачає проживання у окремій мебльованій кімнаті з триразовим харчуванням.
  • Студенти також можуть орендувати квартиру. Багато студентів знімають житло разом, що допомагає значно зменшити витрати на проживання.

Студентське дозвілля:

Студентський Союз Коледжу Confederation (Student Union of Confederation College Inc. (SUCCI))  активно організовує розважальні заходи, програми, спортивні змагання та клуби, зустрічі з відомими людьми. Що дає можливість студентам чудово відпочити, пізнати щось нове та цікаве, а також знайти нових друзів на все життя. 

Студенти мають можливість активно займатись спортом: футболом, хокеєм, гольфом тощо;

Також на території коледжу діють спеціальні відділи, які надають студентам постійну підтримку з перших днів навчання до отримання диплому та пошуку роботи;

Перспективи після випуску

1. Легальна імміграція в Канаду. 

Кожного року тисячі іноземних студентів отримують дозвіл на постійне місце проживання в Канаді. Така можливість відкривається і для українців, які закінчують навчальні програми в канадських коледжах та університетах (тривалість навчання 1-4 роки). Залишившись після випуску в Канаді, Ви зможете працювати на цікавій, високооплачуваній роботі, і при цьому легально перебувати в країні, з подальшою повною імміграцією. Середній дохід в Канаді дозволяє швидко повернете собі кошти, інвестовані в освіту.

2. Продовження успішної кар'єри в Україні на міжнародному ринку.

Після закінчення навчальної програми, та набуття неоціненного досвіду роботи в канадській компанії, Ви маєте можливість успішно продовжити свою кар'єру в Україні. На теренах нашої держави Ви станете дуже привабливим та цінним потенційним працівником для провідних іноземних компаній, які мають свої представництва в Україні, а також для українських компаній, які успішно працюють на міжнародному ринку. Таким чином, працюючи у своїй рідній країні, Ви зможете отримувати високу заробітну плату та займатись цікавою роботою. 

Навчання в Канаді - це вигідні інвестиції та шлях до щасливого майбутнього.

Зроби перший крок прямо зараз!


подати заявку