info@topstudy.com.ua For partners
The University of York

Чому варто обирати навчання у Великобританії (бакалаврат, магістратура)››

Для того, щоб вступити на навчання у Великобританію, потрібно пройти підготовчу програму. Перш за все це пов'язано з тим, що шкільне навчання в Україні триває 11 років, в той час коли школярі в Британії вчаться 12 років. Тобто абітурієнти з України зобов'язані пройти підготовчий курс для того, щоб їх шкільний атестат відповідав вступним вимогам британських університетів. Існує й ряд інших, не менш важливих причин навчатись на підготовчому курсі (навіть при вступі на магістратуру).

Детальніше про програми підготовки до вступу››

Про University of York:

University of York - це один з провідних університетів Великобританії, заснований в 1963 році. Сьогодні University of York входить до складу Russell Group - престижного об'єднання великих науково-дослідних ВНЗ країни. Згідно з рейтингами, University of York входить в ТОП-20 кращих університетів Великобританії. Він складається з 9 коледжів, понад 30 відділень і дослідницьких центрів. Чимало факультети University of York вважаються одними з кращих в Англії.

Чому University of York?

Це один з найбільш дружніх для іноземних студентів ВНЗ Великої Британії. Згідно з рейтингом найкомфортніших для навчання іноземців університетів, University of York зайняв перше місце в 2014 році.

Освіта в цьому університеті відкриває хороші перспективи подальшого зростання - понад 94% випускників University of York знаходять роботу або вирішують продовжити навчання протягом 6 місяців після отримання диплома.

На території університету діє понад 200 студентських спільнот, а на одного студента припадає найбільша кількість спортивних клубів серед всіх навчальних закладів країни.

Входить до ТОП-10 дослідницьких ВНЗ Британії.

Розташування університету

Університет розташований в найкрасивішому, старовинному, а що найголовніше, в найбезпечнішому місті світу - в Йорку, північній сторінці Великобританії. Йорк має багату історію - замки та фортеці перенесуть Вас в епоху Середньовіччя, хоча саме місто влаштоване досить сучасно і, за словами студентів, вчиться там дуже комфортно. Місто знаходиться близько в двох годинах їзди від Лондона, тому навчання цілком можна поєднувати з поїздками в столицю і оглядом визначних пам'яток.

Більшість кампусів University of York займають територію в 200 гектарів в парковій зоні поруч з мальовничим озером. Студентське містечко студентський містечко розташоване в самому центрі Йорка. На території університету є вся необхідна для комфортного навчання інфраструктура.

Програми

Іноземні студенти можуть вступити до University of York, пройшовши спеціальний підготовчий курс Pathways, мета якого - підтягнути знання англійської мови до необхідного рівня і адаптувати студента до процесу і особливостей навчання за кордоном.

Типи програм:
 • International Year One (однорічний курс підготовки до вступу на другий курс бакалаврату)
 • Pre-Doctorate (програма підготовки до вступу на докторантуру тривалістю 12 тижнів)
 • Foundation Certificate (Вступ на бакалаврат)
 • Pre-Masters (вступ на магістратуру)

Початок програми: травень-липень, вересень-листопад (в залежності від академічної успішності та рівня англійської);

Вимоги до вступу: IELTS не нижче 5,0 (вищий бал за міжнародний іспит скорочує тривалість програми).

Вартість навчання: від £ 14,500

Найпопулярніші напрямки навчання:

 • Біологія
 • Хімія
 • Комп'ютерні науки
 • Освіта
 • Право
 • Політика
 • Психологія
 • Соціологія

Проживання

Всім іноземним студентам University of York гарантує розміщення в студентській резиденції. Є можливості одномісного або двомісного розміщення, зі зручностями в кімнаті або на поверсі, з пансіоном або самообслуговуванням.

Окрім цього університет допомагає знайти варіанти розміщення у приймаючих сім'ях і надає інформацію про можливості проживання за межами кампуса. До послуг студентів безліч кафе і ресторанів як на території університету, так і в самому Йорку.

Перспективи під час і після навчання

В Університеті York є Careers Office - кар'єрний центр спеціально для студентів, куди вони можуть звернутися з будь-яким питанням з приводу волонтерства, стажування або працевлаштування. Одне з головних завдань центру - впродовд року організовувати ярмарки вакансій, на яких студенти і потенційні роботодавці можуть почати співпрацю. Отримати оплачувану роботу можна, не чекаючи отримання диплома. Чимало студентів University of York підробляють після занять в кафе, ресторанах і магазинах Йорка. Випускники ж часто знаходять роботу за фахом протягом 6 місяців після закінчення навчання.

Також Ви можете відвідати офіс агенції TopStudy щоб отримати індивідуальну консультацію стосовно навчання у Великобританії (вибір програми, університету, консультації стосовно візових питань і т.д). Щоб записатись на безкоштовну консультацію, залиште заявку на сайті (форма на сторінці нижче). 


подати заявку