info@topstudy.com.ua For partners
Академія Фінансів і Бізнесу Вістула (Vistula)
Академія Фінансів і Бізнесу Вістула (Vistula) - приватний інтернаціональний університет у Варшаві, який був заснований в 1996 році. З самого початку існування Університет прагнув створити найбільш сприятливе середовище для навчання та досліджень. 

В 2012 році була створена Група університетів Вістула (Vistula Group of Universities) внаслідок злиття трьох високопрофільних університетів Польщі, а саме:

 • Університет Вістула,
 • Варшавська вища школа туризму та готельно-ресторанного бізнесу,
 • Вроцлавський університет бізнесу.

Академія фінансів та Вища школа управління також були приєднані в 2012 і 2014 роках відповідно і стали частиною групи університетів Вістула. Університет розташований в одній з найбільш захоплюючих і швидко розвиваючих столиць Європи, має унікальну міжнародну атмосферу з студентами з 80 різних країн світу.

З 2014 року Вістула співпрацює з Лондонським університетом економіки, і тепер студенти Вістула можуть отримати подвійний диплом з престижним Лондонським університетом, одного з кращих університетів у всьому світі.

Група університетів Вістула пропонує широкий спектр програм англійською та польською мовами в таких галузях: економіка, інформатика / інженерія, міжнародні відносини та зв'язки з громадськістю, туризм та рекреація, фінанси та бухгалтерський облік, менеджмент, філологія та мистецтво.

Окрім популярних навчальних програм, Академія пропонує своїм студентам участь у стипендіальних програмах, стажуваннях та міжнародних програмах, таких як Erasmus +. Крім того, за допомогою програми COOP-EDU університет співпрацює з багатьма відомими компаніями, такими як IBM, Microsoft, Aster та Oracle.

НАГОРОДИ УНІВЕРСИТЕТУ ВІСТУЛА

 • 1-е місце в рейтингу інтернаціоналізації серед приватних та державних університетів Польщі в 2017 році за версією порталу Perspektywy.
 • 5-е місце рейтингу всіх приватних університетів у 2016 році, за версією Perspektywy. Вже третій раз поспіль Університет Вістула є одним з провідних приватних університетів у Польщі, посівши 5-е місце. Університет насамперед виділяється тим, наскільки успішно випускники працюють на ринку праці, а також завдяки його активній співпраці з бізнесом.
 • 1-е місце в рейтингу приватних туристичних університетів у 2015 році, за версією порталу Perspektywy. Варшавська школа туризму та готельно-ресторанного бізнесу перемогла у рейтингу якості освіти в приватних університетах туризму за 2015 р., згідно порталу Perspektywy. Це підтверджує високу якість програм з туризму та дієтології.
 • Найбільший прогрес у рейтингу приватних університетів 2011 року, за даними порталу Perspekywу. Університет був нагороджений спеціальною нагородою "Greatest Advancement 2011" за просування з 36 на 18 місце. 9 місце в рейтингу роботодавців у журналі Wprost у 2015 році
 • Університет Вістула є одним із провідних університетів за даними роботодавців у рейтингу приватних університетів журналу Wprost у 2015 році. Редакція журналу опитала майже п'ятсот найбільших компаній у Польщі.

ЧОМУ ВІСТУЛА?

Отримай диплом престижного університету

Високий рівень освіти гарантує акредитацію організацій, що представляють міжнародну академічну спільноту:

 1. Всесвітня рада та Асамблея з питань коопераційної освіти - єдина організація, яка повністю спеціалізується на інтегрованому навчанні;
 2. Міжнародна асоціація університетів: міжнародна асоціація вищих навчальних закладів;
 3. CEEMAN - одна з найпрестижніших акредитацій в сфері управління університетом.
Навчайся в професійних експертів

Група університетів Вістула надає тобі доступ до найкращих фахівців, які мають вплив на економічне та соціальне життя, а також є визнаними науковцями. Основні викладачі університету: проф. Кшиштоф Рыбиньски - колишній віце-президент Національного банку Польщі, проф. Анджей Олеховський - колишній міністр фінансів, колишній міністр зовнішніх справ, проф. Лонгін Пастусяк - колишній віце-президент Парламентської асамблеї НАТО, проф. Є. М. Новак - віце-президент Виконавчої ради євроатлантичної асоціації, проф. др. Павел Бозйк - член Сенату ООН у Токіо, проф. Ян Фазлагіч - експерт з питань знань, освіти, творчості, інновацій та управління інтелектуальними ресурсами, проф. Роман Фулнечек - колишній президент правління PZU або Страхової компанії Daewoo, д-р Марек Кульчицький - колишній президент правління Deutsche Bank PBC S.A., д-р Александра Вікторів - страховий омбудсмен, колишній міністр праці.

Науковий та дидактичний викладацький склад включає в основному практиків, які отримали свій досвід у відомих компаніях та установах.

Співпраця з відомими вченими з академічних центрів у всьому світі гарантує, що освітня програма відповідатиме реальним потребам світового ринку праці.

Стань частиною міжнародної спільноти
 • Безліч  можливостей участі в міжнародних професійних тренінгах та освітніх проектах в основному в Німеччині, Іспанії або Туреччині.
 • Можливість брати участь у програмі обміну іноземними студентами Erasmus, яка взаємно налагоджена з університетами з більш ніж 30 країн.
 • Участь у лекціях професорів з усього світу.
 • Крім того, університет організовує Міжнародний тиждень, під час якого студенти відвідують лекції іноземних професорів.
 • Високий рівень міжнародного профілю університету був підкреслений нагородою за кращу міжнародну діяльність у рамках конкурсу Genius Universitatis 2014, організованого журналом Perspektywy.
Університет заохочує професійний розвиток
 • Університет проводить інноваційну програму, що об'єднує бізнес з освітою COOP-EDU, в рамках якої проходить співпраця з такими брендами як: Cyfrowy Polsat, Radwag, Plus. Це означає, що в компаніях-партнерах можна пройти стажування та професійні тренінги, отримати як фундаментальні теоретичні знання, так і досконалу практичну підготовку, що є невід’ємною частиною програми навчання в університеті Вістула.
 • Університет пропонує участь у стипендіях, професійних тренінгах та міжнародних проектах, наприклад у Китаї.
 • Студентська компанія Academic Force під керівництвом проф. Кшиштофа Рыбиньского, яка працює в університеті, виконує дослідження для міжнародних компаній.
 • Університет підтримує програму Globalizer - єдину програму в Польщі, в рамках якої іноземні студенти складають тези у вигляді проектів, що підтримують польські компанії, щоб почати працювати в країні свого походження.
Warsaw Варшава
Warsaw Варшава
Забезпечені комфортні умови для навчання
 • Усе, що потрібно для комфортного навчання, доступне на 25 тис. м2: номери з кондиціонерами, аудиторії для декількох сотень студентів, просторі дидактичні зали, читальний зал, бібліотека, тренажерний зал, спортивний центр, 2 ресторани, що пропонують страви та закуски з усього світу.
 • У теплі дні можна відпочити в зеленому та просторому дворі університету. Будівля також адаптована для інвалідів.
Розвивай свій розум і тіло
 • Тобі подобається спорт? Університет Вістула надає більше 600 м2 великого спортивного центру, пристосованого для гри у баскетбол, волейбол, футзал, бадмінтон та аеробіку (звукова система).
 • Тобі не потрібно шукати місце для гри. Використовуй спортивний центр Вістула.
 • Ти займаєшся у тренажерному залі? Університетський корпус пропонує сучасне професійне обладнання, яке дозволяє тобі триматись у формі і будувати своє тіло. Ти можеш тренуватись стільки, скільки хочеш.

Ціни на навчання польською мовою (в злотих)

Ступінь

Програма

Ціна/рік

 Бакалаврат

Економіка

4800

 

Фінанси та бухгалтерія

4400

 

Менеджмент

4400

 

Міжнародні відносини

4400

 

Журналітика

4400

 

Філологія

5200

 

Графіка

7000

Ступінь Інженера

Інформатика

4800

 

Архітектура

4800

Магістратура

Фінанси та бухгалтерія

6100

 

Міжнародні відносини

6100

 

Графіка

7000

 

Інформатика

6100

 

Менеджмент

6100

 

Економіка

5200

Варшавська школа туризму та гостинності

 

 

 

Туризм, бакалаврат

4400

 

Дієтетика, бакалаврат

4600

 

Туризм, магістратура

3800

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      

 

 

 

 

Ціни на навчання англійською мовою (в євро)

    РІк Семестр
Vistula University      
BACHELOR DEGREE PROGRAMS(Бакалаврат) Economics(Економіка) 2500 1350
Finances and Accounting(Фінанси та бухгалтерія) 2500 1350
Management(Менеджмент) 2500 1350
International Relations(Міжнародні відносини) 2500 1350
Journalism(Журналітика) 2500 1350
Philology(Філологія) 2000 1100
Graphics(Графіка) 2000 1100
ENGINEERING DEGREE PROGRAMS(Ступінь Інженер) Computer Engineering(Інформатика) 2500 1350
Architecture(Архітектура) 3000 1600
MASTER DEGREE PROGRAMS(Магістратура) Finances and Accounting(Фінанси та бухгалтерія) 2500 1350
International Relations(Міжнародні відносини) 2500 1350
Computer Engineering(Інформатика) 2500 1350
Management(Менеджмент) 2500 1350
PREP COURSES(Мовні курси) PREP English(Англійська) 3300  
PREP Polish(Польська) 2500  
Warsaw School of Tourism and Hospitality Management(Варшавська школа туризму та гостинності) BA in Tourism(Туризм, бакалаврат) 2500 1350
BA in Dietetics(дієтетика, бакалаврат) 2500 1350
MA in Tourism(туризм, магістратура) 2000 1100

подати заявку