info@topstudy.com.ua For partners
George Brown college

Розташування: Торонто (Онтаріо)

Чому  George Brown College:

 • Кампуси коледжу розташовані в самому центрі Торонто, що дає можливість бути близько до кращих роботодавців;
 • Коледж пишається своїми навчальними аудиторіями, які оснащені найсучаснішими технологіями, що допомагають студентам повністю відтворити робочий процес і отримати відмінні практичні навики;
 • В організації навчального процесу George Brown робить акцент не лише на розвитку технічних навиків, але і на розвитку роботи в команді, вміння спілкуватись з людьми, що так важливі для успішної кар’єри.
 • Коледж тісно співпрацює з потенційними роботодавцями і постійно працює над розширенням баз практики. Як результат, 9 з 10 випускників George Brown знаходять роботу за фахом вже через півроку після випуску

Навчальні програми:

Для школярів: Програми розраховані на абітурієнтів, які отримали шкільний атестат. Заявки на програму можна подавати під час навчання в 11-му класі, або отримавши атестат.

 • Certificate (1-1,5 роки)
 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

 

Вартість навчання: від 14,000 CAD в рік

Початок навчання: вересень, січень, травень. Основна кількість програм починаються у вересні. Досить велика частина - у січні, і відносно мало програм починаються у травні.

Основні освітні напрямки: Інформаційні технології та комп'ютерні науки; Дизайн; Мистецтво; Бізнес; Соціально-громадська галузь; Інженерія, Електроніка, Прикладні науки; Медицина, Здоров'я; Готельно-ресторанна галузь/ Туризм; Підготовка до вступу у ВНЗ та ін. 

Проживання:

Студенти коледжу мають можливість обрати той тип проживання, який їм підійде найкраще.

 • Одним із варіантів є проживання у новій резиденції (гуртожитку) George Brown, яка була відкрита у 2016 році;
 • Студенти також можуть орендувати квартиру. Багато студентів знімають житло разом, що допомагає значно зменшити витрати на проживання. На території коледжу працює спеціальний відділ, який допомагає студентам з пошуком житла за межами резиденції.

Студентське дозвілля:

 • George Brown активно дбає про дозвілля своїх студентів організовуючи чимало розваг, клубів, спортивних секцій та інших захоплюючих подій;
 • У вільний від навчання час у коледжі проводяться ярмарки роботодавців для студентів, а також спеціальні відділи коледжу допомагають створювати резюме,  відстежувати наявність пропозицій на роботу тощо;
 • Студенти можуть брати участь у Студентській Академії Лідерства (Student Leadership Academy), яка стане не лише цікавим, але і надзвичайно корисним способом провести своє дозвілля.

Перспективи після випуску:

1. Можливість отримати дозвіл на роботу в Канаді після випуску з державного ВНЗ.

Для студентів денної форми навчання державних ВНЗ Канади діє дозвіл на роботу під час навчання.

Після закінчення навчання в державному коледжі або університеті Канади, студент може вільно поміняти свою студентську візу (Study Permit) на відкритий дозвіл на роботу POST-GRADUATION WORK PERMIT. Якщо тривалість навчальної програми становила 1 рік, то студент отримує дозвіл на роботу також на 1 рік. Якщо тривалість програми становила 2 роки, то студент може отримати дозвіл на роботу на 2 або на 3 роки (залежно від рішення комісії). Якщо ж тривалість навчання становила 3 роки і більше, то дозвіл на роботу буде гарантовано на 3 роки. За той період, коли в студента діє POST-GRADUATION WORK PERMIT, він може працювати в Канаді. Коли досвід роботи досягне 12 місяців, то особа має право подавати заявку на отримання Permanent Residents (дозвіл на постійне проживання в Канаді) згідно програми  CANADIAN EXPERIENCE CLASS. 

2. Продовження успішної кар'єри в Україні на міжнародному ринку.

Після закінчення навчальної програми, та набуття неоціненного досвіду роботи в канадській компанії, Ви маєте можливість успішно продовжити свою кар'єру в Україні. На теренах нашої держави Ви станете затребуваним та цінним потенційним працівником для провідних іноземних компаній, які мають свої представництва в Україні, а також для українських компаній, які успішно працюють на міжнародному ринку. Таким чином, працюючи у своїй рідній країні, Ви зможете отримувати високу заробітну плату та займатись цікавою роботою. 

Навчання в Канаді - це вигідні інвестиції та шлях до щасливого майбутнього.

Зробіть перший крок прямо зараз! Залиште заявку на безктоштовну консультацію ↓


подати заявку