info@topstudy.com.ua For partners
+38 (093) 641 6548 +38 (098) 527 5372
Англія

The University of York

Англія

The University of York входить в ТОП-20 кращих університетів Великобританії. Також він входить до складу Russell Group - престижного об'єднання великих науково-дослідних ВНЗ країни та входить до 100 найпрестижніших університетів світу. The University of York славиться своєю науково-дослідницькою діяльністю, зокрема в галузі біотехнологій, нанотехнологій та інших прогресивних галузях. Також місто York є одним з найбезпечніших і найстабільніших у світі.

Детальніше

Sprachcaffe

Англія

Мовна школа Sprachcaffe. Мовна школа Sprachcaffe була заснована у 1983 році. На сьогоднішній день мовна школа пропонує: вивчення 7-ми мов, нараховує  30 мовних шкіл у світі, кожного року приймає більше 50 000 учнів і налічує більше 200 вчителів по всьому світу. 

Детальніше

Cavendish School of English

Англія

Мовна школа Cavendish. Мовна школа Cavendish School of English була заснована в 1985 році. Навчання у мовній школі Cavendish проводиться за найвищими критеріями оцінювання якості освіти, що  підтверджується акредитаціями British Council, EnglishUK, ABLS ensuring excellence. Всі викладачі в мовній школі Cavendish school of English є справжніми, досвідченими фахівцями, що  кваліфіковані CELTA, PGCE, DELTA   

Детальніше

подати заявку