info@topstudy.com.ua For partners
+38 (093) 641 6548 +38 (098) 527 5372
міжнародні іспити: TOEFL, IELTS, FCE, CAE

Cavendish School of English

Англія

Мовна школа Cavendish. Мовна школа Cavendish School of English була заснована в 1985 році. Навчання у мовній школі Cavendish проводиться за найвищими критеріями оцінювання якості освіти, що  підтверджується акредитаціями British Council, EnglishUK, ABLS ensuring excellence. Всі викладачі в мовній школі Cavendish school of English є справжніми, досвідченими фахівцями, що  кваліфіковані CELTA, PGCE, DELTA   

Детальніше

Sprachcaffe

Англія

Мовна школа Sprachcaffe. Мовна школа Sprachcaffe була заснована у 1983 році. На сьогоднішній день мовна школа пропонує: вивчення 7-ми мов, нараховує  30 мовних шкіл у світі, кожного року приймає більше 50 000 учнів і налічує більше 200 вчителів по всьому світу. 

Детальніше

ILAC

Канада

Мовна школа ILAC (International Language Academy of Canada). Школа була заснована в 2009 році. Місце розташування: Торонто та Ванкувер. На сьогодні ILAC має більше 25 нагород за значні досягнення у навчанні англійської мови, відданість та якісні послуги для студентів. Також ILAC акредитована такими організаціями як Languages Canada, Province Of British Columbia: Education Quality Assurance, Bildungsurlaub, Private Career, Training Institutions Agency Of Bc, The Association Of Language Travel Organisations, Alto.  

Детальніше

подати заявку