info@topstudy.com.ua For partners
+38 (093) 641 6548 +38 (098) 527 5372
до 18 років мовні курси (до 18)

Sprachcaffe

Англія

Мовна школа Sprachcaffe. Мовна школа Sprachcaffe була заснована у 1983 році. На сьогоднішній день мовна школа пропонує: вивчення 7-ми мов, нараховує  30 мовних шкіл у світі, кожного року приймає більше 50 000 учнів і налічує більше 200 вчителів по всьому світу. 

Детальніше

ILAC

Канада

Мовна школа ILAC (International Language Academy of Canada). Школа була заснована в 2009 році. Місце розташування: Торонто та Ванкувер. На сьогодні ILAC має більше 25 нагород за значні досягнення у навчанні англійської мови, відданість та якісні послуги для студентів. Також ILAC акредитована такими організаціями як Languages Canada, Province Of British Columbia: Education Quality Assurance, Bildungsurlaub, Private Career, Training Institutions Agency Of Bc, The Association Of Language Travel Organisations, Alto.  

Детальніше

Cavendish School of English

Англія

Мовна школа Cavendish. Мовна школа Cavendish School of English була заснована в 1985 році. Навчання у мовній школі Cavendish проводиться за найвищими критеріями оцінювання якості освіти, що  підтверджується акредитаціями British Council, EnglishUK, ABLS ensuring excellence. Всі викладачі в мовній школі Cavendish school of English є справжніми, досвідченими фахівцями, що  кваліфіковані CELTA, PGCE, DELTA   

Детальніше

подати заявку