info@topstudy.com.ua For partners
Ягелонський університет, Краків
Навчання в Польщі - шлях до успішного майбутнього!
Цікавить освіта в Польщі і хочете дізнатись більше про університети Кракова або Ягелонський Університет зокрема? Тут Ви знайде всю актуальну та корисну інформацію: 
Якщо Ви мрієте про престижний диплом, Ягелонський університет — це однозначно правильний вибір. 

Переваги навчання в  Ягелонському університеті Кракова:

Ягелонський університет – це королівський університет в місті королів!

 • Ягелонський університет - найдавніший навчальний заклад в Польщі і один з найстаріших в цьому регіоні Європи, який був заснований у 1364 році королем Казимиром Великим
 • Ягелонський Університет входить до 300 найкращих ВНЗ світу. Майже кожен факультет Університету отримав найвищу - першу категорію - в офіційних рейтингах Міністерства Науки та Вищої Освіти Польщі 
 • За загальнопольськими рейтингами WRPOST та Perspektywy, Університет займає перші місця у категоріях інноваційності, престижу навчання, наукового потенціалу, умов навчання, рівня інтернаціоналізації, привабливості серед роботодавців і т.д.
 • Серед випускників Університету - відомі письменники, вчені та просвітники: Микола Коперник, Франциск Скорина, Кароль Войтила (папа Іоан Павло II),  Ян Длугош, Станіслав Лем, Кшиштоф Зануссі, Норман Девиш, Вислава Шимбровска, Анджей Фрич Моджевський, Василь Стефаник та ін.

Сучасна система оцінювання та міжнародна співпраця Університету

 • Усі освітні програми Університету приведені в повну відповідність з Болонським процесом. Діє система European Credit Transfer System (ECTS), забезпечуючи зв'язок навчання в JU з навчанням в університетах інших європейських країн, роблячи студентів мобільними завдяки партнерським угодам з багатьма закордонними ВНЗ.
 • Завдяки широким міжнародним зв’язкам, студенти Ягелонського університету мають можливість брати участь у багатьох програмах обміну і стажувань по всьому світу. У Ягелонському Університеті передбачені багато стипендіальних програм.
 • Університет пропонує англомовні програми, а також  навчання німецькою мовою з отриманням подвійного диплому з напрямку “менеджмент”. Це спільна програма Консорціуму Ягелонського університету та бізнес школи Ройтлинського університету у Німеччині (ESB Business Schol Reutingen University).

Сучасний кампус

 • Університет має в складі сучасне університетське містечко протяжністю 4 км, яке розташоване у центрі Кракова.
 • При університеті є декілька студентських резиденцій. Це — сучасні резиденції з комфортними умовами проживання. Вартість проживання на місяць в кімнаті на одного з власною ванною — 200 євро, в кімнаті на двох — 110-130 євро, залежно від умов проживання. Кухня для спільного користування знаходиться на поверсі.

Багата інфраструктура

 • У 1999 році був відкритий Науково-дослідницький центр наук про життя. У 2002 р. був відкритий Інститут Молекулярної біології та біотехнології з найсучаснішою науковою та технологічною інфраструктурою в Польщі, а також Інститут охорони навколишнього середовища. У 2005 році було відкрите нове приміщення для Інституту географії та просторової економіки. Інфраструктура в самому центрі Кракова також модернізується і удосконалюється. У 2005 р. було відкрито Аудиторію Maximum, а також комплекс лекційних залів та перший справжній конференційний центр у Кракові. 
 • Для студентів створені численні спортивні секції.
 • Бібліотека університету – одна з найбільших та найдавніших в Польщі, має більше  6 млн одиниць зберігання. У фондах бібліотеки є велика колекція середньовічних рукописів. 

ПРО ЯГЕЛОНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Студенти Ягелонського університету навчаються на 15 факультетах, програмах першого ступеня (бакалаврські програми - 3 роки навчання) і програмах другого ступеня (магістратура - 2 роки навчання) 

Факультети Ягелонського університету:
 • Факультет юриспруденції та адміністрації (Wydział Prawa i Administracji)
 • Філософський факультет (Wydział Filozoficzny)
 • Факультет фізики, астрономії та прикладної інформатики (Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej)
 • Історичний факультет (Wydział Historyczny)
 • Філологічний факультет (Wydział Filologiczny)
 • Факультет полоністики (Wydział Polonistyki)
 • Факультет математики та інформатики (Wydział Matematyki i Informatyki)
 • Факультет хімії (Wydział Chemii)
 • Факультет біології та наук про землю (Wydział Biologii i Nauk o Ziemi)
 • Факультет управління та соціальної комунікації (Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej)
 • Факультет міжнародних і політичних досліджень (Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych)
 • Факультет біохімії, біофізики та біотехнології (Wydział Biochemii, Biofizyki i Biotechnologii)
 • Інститут європейських досліджень (Institute of European Studies)
 • Факультет фізики, астрономії та прикладної інформатики, наприклад, є одним з провідних науково-дослідних інститутів Польщі. На цьому факультеті популярними є програми з фізики, біофізики, астрофізики й інформатики. Крім того, тут отримують найсучасніші знання у сферах створення відеоігор, моделювання та 3D-анімації.

Плата за навчання

Реєстраційний  внесок – 75 PLN

Стаціонарне навчання польською мовою для іноземців, які вступають на однакових умовах, які застосовуються для польських громадян, є безкоштовним. Заочне навчання або навчання на іноземній мові є платним. Також такі студенти на рівні з польськими громадянами мають право на отримання стипендій (стипендії ректора для кращих студентів, стипендії міністра за досягнення в області науки, мистецтва або спорту). Деякі з них також мають право на отримання соціальної допомоги (соціальні стипендії, стипендії для інвалідів та ін.).

Для іноземців, які вступають на умовах  відмінних від тих, які застосовуються для польських громадян, навчання в Університеті є платним. В залежності  від напрямку, рівня і мови навчання, ціна коливається в межах від 3 800 до 30 000 PLN на рік.

Мова навчання

Навчання проходить в основному польською мовою, але є також й англомовні програми (більше десяти) та кілька німецькомовних.

Серед повністю англомовних, не медичних, програм є наступні:
 • BA in International Relations and Area Studies (IRAS) — Міжнародні відносини та ведення регіонів, унікальна міждисциплінарна бакалаврська програма;
 • MA in International Studies: Europe from Visegrad Perspective — Міжнародні дослідження (Міжнародні студії): Європа через бачення Вишеграду, магістерська програма;
 • MA in Transatlantic Studies, Cultural Studies with a major in Transatlantic Studies - Транс-атлантичні дослідження (Транс-атлантичні студії), міждисциплінарна програма вивчення зв'язку між культурою і політикою в міжнародному контексті, магістерська програма;
 • MA in European Studies — Європейські дослідження (Європейські студії), магістерська програма із декількома спеціалізаціями;
 • MA in Europena Studies, double degrees — Європейські дослідження (Європейські студії), магістерські програми різної спеціалізації з подвійними дипломами, зокрема від університетів University of Tartu (Естонія), Universidade Católica Portuguesa (Португалія);
 • MS in Pure and Applied Mathematics — Математика й прикладна математика, магістерська програма;
 • MS in Molecular Biotechnology — Молекулярна біотехнологія, магістерська програма;
 • MS in Ecology and Evolution — Екологія та еволюція, магістерська програма;
Декілька магістерських програм за умовами обміну програми Erasmus Mundus;
Декілька докторських програм.

Вивчення польської мови

 • Так як більшість програм, пропонованих Ягелонським університетом, проводиться польською мовою, тому при прийомі перевіряється, чи знає абітурієнт польську мову на рівні, достатньому для навчання цією мовою.
 • Вступити на навчання на іноземних мовах можна без знання польської. В цьому випадку потрібне підтвердження знання мови, на якому проводиться навчання.
 • Центр польської мови та культури в світі при факультеті полоністики Ягеллонського університету організовує курси польської мови на всіх рівнях, різної інтенсивності та в різні терміни.
Підтвердження знання польської мови

Якщо студент вступає на інших умовах, ніж громадяни Польщі, в більшості випадків підставою зарахування є співбесіда польською. Таким чином комісія перевіряє знання польської мови, тому не потрібно надавати додаткового документа.

Увага: на деяких напрямках (медичний, фармацевтичний факультети або факультет наук про здоров'я) немає співбесіди. Щоб вступити на ці напрямки польською мовою - потрібно надати документ, який підтверджує знання польської мови.

Якщо студент вступає на умовах таких самих, як для громадян Польщі - потрібно надати документ, який підтверджує знання польської мови (за винятком тих напрямів навчання, де підставою зарахування є іспит або співбесіда польською мовою).

Чому Краків?

Краків – це туристична перлина Європи та водночас польська столиця аутсорсингу

Краків залишається провідним культурним центром сучасної Польщі, У 2000 році місто отримало статус «культурної столиці Європи». 

Крім того, Краків, є, також, беззаперечниим європейським лідером у сфері послуг, що пов’язані з бізнесом, та займає 9 місце в світі у рейтингу топ  100 аутсорсингових напрямків (Tholons Top 100 Outsourcing Destinations Report). 

Перспективи працевлаштування

Сучасний Краків – центр великих можливостей для талановитої молоді, в місті відкрились представництва понад 70 мультинаціональних компаній, в яких працюють 20 тисяч професіоналів з різних країн світу. Серед найбільших компаній, які відкрили свої офіси в Кракові –R&D (одна з компаній Google), Element14, Cisco, State Street, Capgemeni, Lufthansa, Shell, Brown Brothers, Philip Morris, Verona Building та багато інших.

Навчання в Польщі - це вигідні інвестиції та шлях до щасливого майбутнього.

Зробіть перший крок прямо зараз та залиш заявку на сайті TopStudy щоб отримати більше інформації


подати заявку