info@topstudy.com.ua For partners
Міжнародний університет логістики і транспорту у Вроцлаві MWSLiT

Навчання в Польщі - шлях до успішного майбутнього!

Цікавить освіта в Польщі і хочете дізнатись більше про університети Вроцлава або Університет Логістики та Транспорту зокрема? Тут Ви знайде всю актуальну та корисну інформацію: 

ЛОГІСТИКА - ФАХ  МАЙБУТНЬОГО!

Згідно з результатами опитування журналу Newsweek, проведенного серед польських роботодавців, перше місце в списку найбільш нагально потрібних професій зайняла спеціальність – інженера логістики. Зважаючи на глобальні інтеграційні процеси та розвиток міжнародної торгівлі – ця професія з кожним роком набуватиме все більшої актуальності.

Про Міжнародний Університет Логістики і Транспорту у Вроцлаві

ВНЗ був заснований в 2001 році в м. Вроцлав. При створенні Міжнародного Університету Логістики та Транспорту була сформульована місія ВНЗ – «навчання менеджерів, готових до управління сучасними логістичними процесами, готових до праці в умовах всеохоплюючої інтеграції об’єднаної Європи».

З точки зору Університету, основним фактором успішної реалізації цієї мети є створення відповідної программи навчання, запрошення найкращих викладачів а також тісна співпраця з іншими організаціями та підприємствамиМіжнародний профіль ВНЗ, численні партнери зі сфери логістики, транспорту та експедиції, дають змогу MWSLiT реалізувати принцип «відкритого навчання», запрошуючи до проведення лекцій провідних польських та іноземних спеціалістів, а також організовуючи додаткові спеціалізовані курси.

Випускники ВНЗ отримують два дипломи – польский та французький (котрий видається ESIDEC, м. Метц). Міжнародний Університет Логістики та Транспорту у Вроцлаві, є єдиним недержавним і одним з небагатьох в Польщі, що пропонує навчання на рівні магістра по спеціальності «Логістика». Слід зазначити, що випускники з освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр мають можливість продовжити навчання в м. Метц, Франція

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В MWSLiT:

  • Випускники MWSLiT отримують два визнаних в усьому світі дипломи – польский дежравний диплом і французький диплом ESIDEC (Ecole Supérieure Internationale de Commerce).
  • MWSLiT відзначено Нагородою прем’єр-міністра Франції як найкращий освітній проект 2003-го року, обраний серед 92-ох проектів з усього світу;
  • MWSLiT – єдиний приватний ВНЗ в Польщі, котрий володіє правом підготовки магістрів за спеціальністю логістика;
  • Професорський склад MWSLiT – це спеціалісти високого класу, найкращі викладачі польського та міжнародного академічного середовища;
  • Университет є членом Картахеньскої Мережі (Cartagena Network of Engineering) – об’єднання з 38 інженерських ВНЗ;
  • ВНЗ співпрацює з Магдебурзьким Інститутом Фрауховера – найбільшим науково-дослідницьким центром;
  • Наукове коло Logistiq веде активну наукову та дослідницьку діяльність;
  • Науковий журнал, що випускається Видавництвом Університету, відзначено найвищим балом (9) Міністерства Науки і Вищої Освіти;
  • Для своїх студентів MWSLiT організовує олачувані практики та стажування в найбільших логістичних компаніях;
  • Корпорація Volvo – стратегічний партнер Університету;
  • Інтенсивний курс польської мови, котрий щорічно організовується при Університеті для абітурієнтів, котрі не володіють польською мовою триває два місяці і готує майбутніх студентів до повноцінного навчання в MWSLiT. Навчання польською мовою, як відомо, вимагає значно заощадити кошти вартості освіти. Курс починається в серпні.
  • Університет співпрацює з французькою групою бізнес-шкіл ESIDEC. Ця співпраця гарантує отримання знань та навичок логістики, транспорту та спедиції європейського рівня.
  • Міжнародний характер Університету і велика кількість бізнес-контактів дозволяють ВНЗ давати своїм студентам «відкриту освіту», оргнанізовуючи різнорідні додаткові та гостьові лекції, що проводяться місцевими і міжнародними спеціалістами з галузі.
  • Університет оснащено найсучаснішими лабораторіями. Видавництвом Університету публікується велика кількість підручників, в тому числі і спеціалізованих. Своїм студентам MWSLiT надає доступ до власної великої бібліотеки, а також каталогів своїх партнерів з Франції.
  • Студенти Університету мають можливість пройти стажування в місцевих і міжнародних компаніях. Більш того, завдяки программі співробітництва, після другого року навчання, студенти можуть продовжити навчання в ICN College Business School in Nancy, Франція, додатково отримуючи диплом престижної бізнес-школи.

НАПРЯМКИ:

НАВЧАННЯ ПОЛЬСЬКОЮ МОВОЮ
 • ЛОГІСТИКА (бакалавр, інженер, магістр)
 • ТРАНСПОРТ (бакалавр)
 • МЕНЕДЖМЕНТ (бакалавр)

НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

 • ЛОГІСТИКА (Бакалавр, магістр)

ВАРТІСТЬ НАВЧАННЯ

Польською мовою – від 4000 PLN / рік

Англійською мовою – від  11000 PLN / рік

Проживання

MWSLiT допомагає своїм студентам-першокурсникам знайти недороге, перевірене житло. Це можуть бути гуртожитки, хостели, орендовані квартири чи кімнати. Для студентів старших курсів MWSLiT надає юридичну допомогу в процесі пошуку житла, а також надає контактні дані агенств нерухомості.

Щомісячна приблизна вартість житла:

 • від 650 PLN - за місце в кімнаті для двох осіб в орендованій квартирі
 • 400 – 600 PLN - місце в гуртожитку
 • від 1650 PLN - однокімнатна квартира
 • від 2000 PLN - двохкімнатна квартира

СТИПЕНДІЇ ПРАЦЕДАВЦІВ – ДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ

Для найкращих студентів стаціонарного навчання на напрямках «Логістика» та «Транспорт» першого ступеня, працедавці що співпрацюють з університетом в рамках програми дуального навчання, гарантують студентам стипендію, що повністю покриває оплату за навчання. Тобто, студент вчиться безкоштовно. Партнерами програми дуального навчання є відомі фірми. Свій досвід і новітні рішення переказують студентам під час теоретичних занять та оплачуваних стажувань на підприємствах.

ПРОГРАМИ ОПЛАЧУВАНИХ СТАЖУВАНЬ

З 2006 р. MWSLiT у Вроцлаві бере участь у конкурсі на фінансування проектів з Європейського Соціального Фонду в рамках Операційної програми «Людський капітал». На даний момент доробок складають ряд проектів, метою яких є розвиток та вровадження інноваційних методів навчання, промування ідеї освіти впродовж усього життя, а також розвиток наукових досліджень. Завдяки отриманим коштам, студенти MWSLiT мають можливість пройти добре оплачуване стажування в провідних підприємствах галузі транспорту, логістики та експедиції, навчатися в спеціалізованих лабораторіях, беруть участь в підготовчих заняттях з фізики та математики.

Навчання в Польщі - це вигідні інвестиції та шлях до щасливого майбутнього.
Зробіть перший крок прямо зараз та залиште заявку на сайті TopStudy щоб отримати більше інформації про освіту в Польщі

подати заявку