info@topstudy.com.ua For partners
Після дипломні програми (postgraduate programs) з прохідним балом IELTS 6.0

Освіта в Канаді це ваша мета, до якої ви йдете наполегливо та методично? Якщо навчання в Канаді є вашою мрією, і на перешкоді стоїть лише половинка балу IELTS які вам важко набрати, то Conestoga college пропонує чудове рішення даної ситуації.

Якщо ви отримали диплом бакалавра або магістра (або навчаєтесь на 4-5 курсі) і недобрали прохідного балу з англійської по IELTS 6.5 на післядипломну програму в Канаду, то у вас є чудова можливість розпочати навчання вчасно! Або ж якщо ви відчуваєте що англійська мова є для вас проблемою і бал з IELTS 6.5 буде для вас проблемою, то одна з програм, наведених нижче, буде для вас ідеальним вибором.

Всі ці програми є інженерно-технічного спрямування. Вони представлені в політехнічному інституті Conestoga college. Це один з кращиз ВНЗ Канади, який пропонує надзвичайно сильні програми в сфері IT, інженерії ті інших галузях.

Wireless Network Infrastructure 

Computer Application Security (Optional Co-op)

Computer Applications Development (Optional Co-op)

Information Technology Network Security

Embedded Systems Development (Optional Co-op)

Mobile Solutions Development (Optional Co-op)

Sustainable Business Management

Process Quality Engineering

Applied Manufacturing Management​

Щоб подати заявку на одну з вищевказаних програм, або отримати більше інформації, залиште заявку на сайті (внизу), або звертайтесь в офіс агенції TopStudy, Львів.


подати заявку