info@topstudy.com.ua For partners
Політехніка Лодзька
Лодзький Технічний університет був заснований в 1945 р. і спочатку було всього 3 факультети. Із промисловим розвитком Лодзі, з появою нових фабрик також активно розвивалася й Лодзька Політехніка. Сьогодні університет має 9 факультетів, 70 кафедр та 120 спеціальностей. У 1992 р. був відкритий міжнародний інженерний факультет, на якому навчання відбувається англійською та французською мовами. Від того часу студенти можуть вибирати, на якій мові їм навчатися: польською, англійською або французькою. Політехніка має 10 гуртожитків, бібліотеку, спортивні секції, їдальні, філії банків, наукові кола, своє радіо «Жак» та студентське самоврядування.

На сьогодні в складі Лодзького технічного університету міститься  33 наукові  галузі  вивчення,  що призначені для 20 000 студентів.  ЛТУ  пропонує дворівневу систему навчання бакалавр-магістр. Система оцінювання базується на системі ECTS, яка була введена в ЛТУ в 2007/2008 навчальному році. Завдяки ECTS студенти, при бажанні, можуть отримати два дипломи  в різних областях навчання, а також  в рамках програми ECTS отримати визнання результатів навчання в університеті за кордоном. Майже на всіх факультетах відкрита  аспірантура та докторантура.

Без сумнівів, кожен студент знайде для себе щось цікаве серед багатої розмаїтості можливостей в ЛТУ!

ПЕРЕВАГИ НАВЧАННЯ В ЛТУ:

Високі позиціїї в рейтингах

ЛТУ  займає четверте місце серед технічних університетів Польщі в рейтингах ВНЗ (як зазначено в газеті «Rzeczpospolita» 2013 року та освітнього журналу «Perspektywy»).

Також, університет став лауреатом конкурсу «Найбільш іноваційний та креативний ВНЗ  Польщі за створенням кар’єрних переспектив».

Визнання студентами

Студентським парламентом Республіки Польща Лодзькому технічному університету  надано звання ПРОстудентського університету 2011.

Віддається перевага студентів

Четвертий за місцем університет у Польщі, який студенти обирають  найчастіше, згідно звіту Міністерства науки і вищої освіти.

Сприяє мобільності

ЛТУ є першим університетом  Польщі, який отримав сертифікат якості освіти ECTS Label Європейською комісією. Вже більше 1300 студентів ЛТУ завершили програми навчання на іноземних мовах. ЛТУ – єдиний університет в Польщі з таким широким спектором програм іноземними мовами, які пропонуються на Міжнародному інженерному факультеті. Крім того, на всіх факультетах обрані предмети з програми навчання проводяться англійською мовою.

Щорічно кілька сотень студентів – найбільша кількість серед інших ВНЗ Польщі – виїжджає навчатися за кордон. Такий інтенсивний обмін був визнаний Національним агенством програми  Erasmus, яке надало ЛТУ звання «Університет, сприятливий для мобільності».

ЛТУ реалізує більше 30% національного літнього обміну студентами в рамках програми  IESTE, приймаючи та відправляючи найбільшу кількість студентів з Польщі на закордонні практики. Крім того, ЛТУ – один з двох польських університетів, які приймають участь в мережі студентських обмінів  Campus Europe.

Динамічно розвивається

ЛТУ знаходиться в престижному списку «Діаманти Форбса 2013 (“Forbes Diamonds 2013”)». У регіоні, ЛТУ є єдиним університетом серед комерційних фірм. «Діаманти Форбса» - рейтинг, який містить в собі підприємства, що найшвидше збільшують свою цінність.

Інноваційний

ЛТУ займає друге місце за кількістю поданих та отриманих патентів, які належать співробітникам за даними Патентної установи Республіки Польща. ЛТУ є єдиним польським університетом в Європейскій асоціації інноваційних університетів.

Трансформує науку в промисловість

Як один з найбільших технічних університетів в країні, ЛТУ відіграє важливу роль для збільшення конкурентоздатності економіки не тільки в Лодзькому регіоні, але і в країні та за її межами. Ефективну співпрацю наукового середовища з промисловістю підтримує Відділ трансферу технологій. Це середовище є прикладом  творчого мислення і дій в напрямку досліджень, а також в сфері трансферу технологій та комерціалізації передових технологій та рішень.

Навчання за держзамовленням

З 2008 року Лодзький технічний університет приймає участь в реалізації проекту Міністерства науки та вищої освіти «Замовлене навчання за технічними, математичними та природничими фахами», в рамках якого студенти за фахом будівництва, інженерії, текстильного дизайну, математики, автоматики та робототехніки, а також інформатики отримують спеціальні стипендії в розмірі 1000 злотих щомісячно, а також додаткові форми навчання, котрі розширюють їх знання та компетенцію.

Навчання не тільки для студентів

В 2008 році для дітей у віці 7-12 років було створено Лодзький дитячий університет – перший в країні, діючий при технічному ВНЗ. Його місія полягає в розвитку дитячої  допитливості і передачі технічних знань в простій і захоплюючій  формі.

В 2007 році при ЛТУ було відкрито власний загальноосвітній ліцей. Більшість випускників цього ліцею стає студентами ЛТУ. Наступною ланкою в циклі стає відкриття в 2013 році гімназії ЛТУ.

ЛТУ також пропонує навчання для людей похилого віку. З 2006 року при ВНЗ діє Університет третього покоління. Цей університет було відкрито з метою приєднання людей похилого віку до системи  безупинного навчання і надати їм можливість  подальшого інтелектуального і психофізичного розвитку.

Університет також  пишається своїм 32-гектарним кампусом, який цілий час зеленіє і радує око. ЛТУ має свій власний парк, вілли, які мають унікальну архітектуру, відновлені після фабрик будівлі, пристосовані для потреб навчання і проведення наукових досліджень, художні галерії і концертні зали. В студентському містечку студенти мають у власному розпорядженні 3000 місць в 9 гуртожитках.

Факультети ЛТУ:

 • Механічний факультет 
 • Факультет электротехніки, електроніки, інформатики і автоматики  
 • Хімічний факультет
 • Факультет технології матеріалів і текстильного дизайну
 • Факультет біотехнології та науки про продовольство 
 • Факультет будівництва ,архітектури та інженерії навколишнього середовища
 • Факультет технічної фізики, інформатики і прикладної математики 
 • Факультет організації та управління 
 • Факультет інженерних процесів і охорони навколишнього середовища

Також в Університеті функціонують:

 • Міжнародний інженерний факультет – Intеrnational Faculty of Engineering (IFE)

 

Навчання англійською мовою:

 • Mechanical Engineering and Applied Computer Science 
 • Telecommunication and Computer Science 
 • Biotechnology 
 • Business and Technology 
 • Computer Science 
 • Information Technology
 • Biomedical Engineering
 • Architecture Engineering 
 • Science and Technology 

 

Навчання французькою мовою:

 • Gestion et Technologie 
 1. Інститут паперової промисловості та поліграфії 
 2. Колегіум територіальної економіки 
 3. Колегіум товарознавства 
 4. Колегіум логістики 
 5. Бібліотека
 6. Комп’ютерний центр
 7. Центр спорту
 8. Центр математики і фізики
 9. Центр лазерної діагностики та терапії

Міжнародна співпраця

ЛТУ співпрацює із закордонними ВНЗ в FP(15 в V FP  і 30 в VI FP), підписано більше 72  двосторонніх угод, а також в рамках програми Socrates/Erasmus – більше 200 двосторонніх угод. Також  ЛТУ  розвиває співпрацю з більш ніж 180 університетами, центрами та компаніями  з 55 країн світу.

В ЛТУ активно розвивається система подвійних дипломів. Сьогодні студенти можуть отримати подвійний диплом, якщо виїздять на  навчання до одного з університетів світу:

 1. Polytech’ Nantes – France
 2. Ecole Nationale Superieure d’Arts et Metiers de Cluny – France
 3. Ecole Centrale de Lyon – France
 4. Turku Polytechnic – Finland
 5. Avans Hogeschool – Netherlands
 6. University of Southern Denmark – Denmark
 7. Denmark Technical University – Denmark
 8. Coventry University – Great Britain
 9. Universidad Politechnica de Catalunya – Spain (PhD degree)
 10. Lappeenranta University of Technology – Finland (PhD degree)

Вартість навчання

 • Вартість навчання польською мовою – від 2000 євро/рік
 • Вартість навчання англійською мовою – від 3000 євро/рік

 


подати заявку