info@topstudy.com.ua For partners
Work and Travel China 2018

Робота вчителем англійської мови в Китаї. Що це таке

Цю програму називають по різному. Це і Teach English in China, і Work and Travel China, і Work in China, але її суть та сама – це унікальна можливість для молодих людей з хорошим знанням англійської мови протягом 12 місяців побути вчителями (викладачами) англійської мови в Китаї. Викладати можна в китайських дитячих садках, школах (класи різного віку) чи спеціальних школах для вивчення англійської мови. Для цього, перш за все, потрібно мати диплом бакалавра з будь якої спеціальності. Другою обов'язковою умовою для роботи вчителем англійської мови в Китаї є досвід роботи не менше ніж 2 роки (не обов'язково по трудовій).  Якщо ж у вас додатково є мовна практика в англомовній країні (наприклад участь в такій популярній програмі як Work and Travel USA, волонтерство, навчання, програми обміну і т.д), або міжнародний сертифікат що засвідчує знання англійської мови (IELTS, TOEFL і т.д.), то ви можете претендувати на вищу зарплату. Ця програма є надзвичайно вигідною для учасника у фінансовому аспекті. Зарплата становить приблизно 1300 дол США в місяць. Також можна займатись репетиторством у вільний час, що також є хорошим додатковим доходом. Вік учасників 24-45 років. Головне в цій програмі – це бажання працювати з дітьми та можливість до проживання в Китаї рік часу. Якщо Ви готові поринути у нове для себе середовище, відкрити цікавий захоплюючий світ Азії – то ласкаво запрошуємо у програму Work and Travel China.

Чому варто приймати участь

 • На сьогодні Китай є потужною економічно розвинутою країною, яка посилює свої позиції на світовому ринку з кожним роком. Для багатьох ця країна є хорошою можливістю до відкриття нових бізнес ідей на налагодження зв’язків.
 • Вивчення китайської мови та культури також є надзвичайно перспективним та актуальним. Китайська – одна з найскладніших мов світу, але людина яка одночасно володіє англійською, російською та китайською мовами є цінним працівником в міжнародному бізнесі.
 • Можливість добре заробити.
 • Розвиток світогляду та особистих якостей. Всім відомо, що коли людина покидає зону свого комфорту і потрапляє в абсолютно нове для себе середовище, вона активується для адаптації. В новому середовищі ми швидше думаємо, в нас відкриваються прихований потенціал і друге дихання. Перебування в кардинально іншій країні – це потужний поштовх до розвитку особистості!
 • Можливість подорожувати – це ще одна важлива причина щоб брати участь в програмі Work and Travel China. 

Вимоги до учасників

 • Вік 24-45 років (має пройти мінімум 2 роки після отримання диплому бакалавра)
 • Диплом бакалавра будь якої спеціальності
 • Досвід роботи вчителем англійської мови від 2-х років (не обов'язково по трудовій)
 • Додатковий плюс - перебування в англомовних країнах (програми обміну, навчання, волонтерство та ін.), педагогічна або філологічна освіта (англійська філологія), досвід роботи перекладачем англійської мови та ін, міжнародний сертифікат що свідчить про рівень ваших знань англійської мови або навики викладання, досвід роботи з дітьми (літні табори, гуртки і т.д)
 • TEFL або TESOL сертифікат (надаємо можливість його отримання. Час навчання 4-8 тижнів, залежно від Вашого рівня англійської мови. Вартість 250 USD)
 • відсутність сильного слов'янського акценту. Щоб перевірити чи Ваш акцент підходить, Ви можете просто звернутись до нас і на безкоштовній співбесіді по телефону ми визначимо Ваш акцент - все просто :)

Про роботу 

Перше питання яке може у вас виникнути: «Як я зможу навчати дітей, якщо не знаю китайської мови?». Все просто! Якщо виникне ситуація, коли Ви не зможете пояснити дітям матеріал англійською, то Вам будуть допомагати китайські колеги, які також працюють з дітьми в садочку і володіють англійською на середньому рівні. Вони зможуть допомагати лише в деяких моментах, більше для підстрахівки. Основу уроку повинні вести Ви, адже дітям важливо постійно чути англійську мову (з американським акцентом). Акцент має для них велике значення, адже китайцям досить важко його перейняти, тому їм важливо постійно Вас чути.

Також більшість навчальних закладів мають готову програму навчання і Вам не потрібно складати навчальних праграм чи методик, а просто вести їх по готовому шляху.

Робочий графік становитиме 5 днів на тиждень по 6-8 годин в день.

Перш ніж ви зможете приступити до роботи, в Китаї Вам проведуть тренінг по тому, як викладати англійську китайцям і як працювати з дітьми. У Вас буде постійна інформаційна підтримка від наших представників (онлайн, по телефону або фізично - залежно від того, в якому місті Ви будете працювати) вони допоможуть вам в процесі адаптації до робочого місця. Головне – це Ваше бажання! 

Дати початку

Круглорічно!

Вартість програми

Ви оплачуєте тільки вартість послуг по підготовці документів для отримання робочої візи (переклад і легалізація диплому, довідки про несудимість, консульський збір і т.д), а також сертифікату TEFL якщо у Вас його немає. Якщо у Вас є досвід роботи вчителем 2 роки, то сертифікат можна не проходити. АЛЕ, ми наполегливо рекомендуємо проходити цей сертифікат всім, і будучи в Китаї Ви сповна оціните всі переваги які Вам дало навчання на цих коротких курсах.

В ціну включено:

 • Повна інформаційно-консультаційна підтримка агенції в Україні, по прильоту в Китай і протягом тривалості контракту 
 • TEFL/ TESOL навчання і сертифікат! (за бажанням за додаткову плату в розмірі 250 USD)
 • Консультації щодо підготовки документів для отримання запрошення з Китаю
 • Легалізація і переклади документів (оплачує вчитель)
 • Оригінали документів з Китаю для відкриття візи 
 • Подача на візу (оплачує вчитель)
 • Консульський збір в Посольство Китаю (оплачує вчитель)
 • Допомога з адаптацією на робочому місці (підготовка промо-уроку, консультації по роботі з дітьми та специфіці викладання матеріалу і т.д.)
 • Медичний огляд (плата за стандартні аналізи)
 • Транспортні витрати (авіа квиток приблизно 500 дол США, але роботодавець повертає ці кошти вкінці контракту)
 • Особисті витрати до першої зарплати

Про зарплату

Зарплата в місяць становить приблизно 1300 дол (тобто 10 тис. юанів). Також якщо Ви матимете бажання, то можете займатись репетиторством у вільний від роботи час. Це ще 100-400 дос США в місяць додаткового прибутку.

Опис вакансій

Про житло

Житло пропонує роботодавець і воно включено в зарплату. Тобто Ви не оплачуєте додатково за житло. Це окрема 1-дно кімнатна квартира, або кімната в готелі. Якщо ж Ви вирішите відмовитись від житла, запропонованого роботодавцем, то Ваша зарплата буде більшою на 100-150 дол в місяць і Ви орендуватимете інше місце проживання за власний кошт.

Про місто

Anshan, провінція Liaoning. В масштабах Китаю, це надзвичайно маленьке містечко. Для тих хто вже був у великих містах Китаю, буде зрозуміло які переваги проживання в маломі місті :) Для тих хто не вкурсі реалій життя у великих містах, перелічимо деякі переваги життя в малому місті на противагу:

1) Доступні ціни на продукти харчування

2) Чистіше повітря і вода, ніж у великих містах 

3) Менше навантаження громадським транспортом і легше користування ним

4) Почуваєш себе голівудською зіркою на вулиці міста, де побачити іноземця величезна рідкість :)

5) Відсутність регулярних перевірок вчителів англійської мови поліцією та міграційною службою! Але, навіть у випадку перевірки Вам нема чого боятись, адже наша партнерська школапнує офіційне працевлаштування на посаду асистента вчителя аннлійської мови та надає Вам робочу візу Z.

Перш ніж їхати працювати в Китай, Ви повинні розуміти, що це промислова країна в якої гостро стоїть питання забруднення повітря. Є райоини чистіші, є забрудненіші, але екологічно чистих міст в яких є вакансії вчителів англійської мови немає. Конкретно місто Аньшань є великим центром видобутку залізної руди та виготовлення сталі. Факт має місце, але на повсякденному житті вчителя англійської мови це ніяк не відображається. Місто Аньшань є звичайним середньостатистичним китайським містом малих розмірів. Тут нормально живуть, працюють, відпочивають, вчаться мешканці міста і умови життя в місті є нормальними для Китаю. 

Щоб наповнити своє життя яскравими емоціями та поринути в колоритне середовище Азії – звертайтесь в агенцію ТопСтаді та реєструйтесь на програму Teach in China!

Вам достатньо просто заповнити безкоштовну форму заявки внизу сторінки та вислати своє резюме на електронну адресу info@topstudy.com.ua та коротку відео презентацію на вайбер або WeChat +380979104698.
Якщо Ви підходите для участі в програмі Teach in China, то ми запросимо Вас на безкоштовну співбесіду. З радістю відповімо на всі Ваші запитання!

подати заявку