info@topstudy.com.ua topstudyvit@gmail.com For partners
Львів: +38 (093) 641 6548, +38 (098) 527 5372 Самбір: (03236) 2-07-07, +38 (067) 506 53 28
Work and Travel China 2018

Робота вчителем англійської мови в Китаї. Що це таке

Цю програму називають по різному. Це і Teach English in China, і Work and Travel China, і Work in China, але її суть та сама – це унікальна можливість для молодих людей з хорошим знанням англійської мови протягом 6-12 місяців побути вчителями (викладачами) англійської мови в Китаї. Викладати можна в китайських дитячих садках, школах (класи різного віку) чи спеціальних школах для вивчення англійської мови. Для цього, перш за все, потрібно мати диплом бакалавра з будь якої спеціальності (вища освіта в даному випадку вимагається законом Китаю). Другою обов'язковою умовою для роботи вчителем англійської мови в Китаї є: 1) це наявність у вас сертифікату TEFL, або TESL, або TESOL, або CELTA - їх можна отримати всього за 1 місяць, а деякі з них навіть онлайн; АБО 2) досвід роботи викладання англійської мови  не менше ніж 2 роки.  Якщо ж у вас додатково є мовна практика в англомовній країні (наприклад участь в такій популярній програмі як Work and Travel USA, волонтерство, навчання, програми обміну і т.д), або міжнародний сертифікат що засвідчує знання англійської мови (IELTS, TOEFL і т.д.), то ви можете претендувати на вищу зарплату. Ця програма є надзвичайно вигідною для учасника у фінансовому аспекті. Зарплата становить від 1300 дол США в місяць і вище. Також можна займатись репетиторством у вільний час, що також є хорошим додатковим доходом. Вік учасників 24-45 років. Головне в цій програмі – це бажання працювати з дітьми (переважно робота саме в дитячих садках та молодших класах) та можливість до проживання в Китаї пів року - рік. До речі, якщо ви одружені, то ваш партнер або діти можуть без проблем їхати з вами в Китай - про це подбає школа. Якщо ви готові поринути у нове для себе середовище, відкрити цікавий захоплюючий світ Азії – то ласкаво запрошуємо у програму Work and Travel China.

Чому варто приймати участь

 • На сьогодні Китай є потужною економічно розвинутою країною, яка посилює свої позиції на світовому ринку з кожним роком. Для багатьох ця країна є хорошою можливістю до відкриття нових бізнес ідей на налагодження зв’язків.
 • Вивчення китайської мови та культури також є надзвичайно перспективним та актуальним. Китайська – одна з найскладніших мов світу, але людина яка одночасно володіє англійською, російською та китайською мовами є цінним працівником в міжнародному бізнесі.
 • Можливість добре заробити.
 • Розвиток світогляду та особистих якостей. Всім відомо, що коли людина покидає зону свого комфорту і потрапляє в абсолютно нове для себе середовище, вона активується для адаптації. В новому середовищі ми швидше думаємо, в нас відкриваються прихований потенціал і друге дихання. Перебування в кардинально іншій країні – це потужний поштовх до розвитку особистості!
 • Можливість подорожувати – це ще одна важлива причина щоб брати участь в програмі Work and China. 

Вимоги до учасників

 • Вік 24-45 років
 • Диплом бакалавра будь якої спеціальності
 • Досвід викладача англійської мови від 2-х років, або сертифікат що засвідчує вміння викладати англійську мову (TEFL, TESL, TESOL, CELTA та ін.) - такі сертифікати можна отримати за 4-5 тижнів, і деякі з них навіть після навчання онлайн
 • Додатковий плюс, який вплине на розмір зарплати: перебування в англомовних країнах (програми обміну, навчання, волонтерство та ін.), педагогічна або філологічна освіта (англійська філологія), досвід роботи перекладачем англійської мови та ін, міжнародний сертифікат що свідчить про рівень ваших знань англійської мови або навики викладання, досвід роботи з дітьми (літні табори, гуртки і т.д)
 • відсутність сильного слов'янського акценту. Щоб перевірити чи Ваш акцент підходить, Ви можете просто звернутись до нас і на безкоштовній співбесіді по телефону ми визначимо Ваш акцент - все просто :)

Про роботу 

Перше питання яке може у вас виникнути: «Як я зможу навчати дітей, якщо не знаю китайської мови?». Все просто! Якщо виникне ситуація, коли Ви не зможете пояснити дітям матеріал англійською, то Вам будуть допомагати китайські колеги, які також працюють з дітьми в садочку і володіють англійською на середньому рівні. Вони зможуть допомагати лише в деяких моментах, більше для підстрахівки. Основу уроку повинні вести Ви, адже дітям важливо постійно чути англійську мову (з американським або британським акцентом). Акцент має для них велике значення, адже китайцям досить важко його перейняти, тому їм важливо постійно Вас чути.

Робочий графік становитиме 5 днів на тиждень по 6-8 годин в день.

Перш ніж ви зможете приступити до роботи, в Китаї Вам проведуть тренінг по тому, як викладати англійську китайцям і як працювати з дітьми. У Вас буде постійна інформаційна підтримка від наших представників на місці, вони допоможуть вам в процесі адаптації до робочого місця. Головне – це Ваше бажання! 

Вартість програми

550 дол США (оплата здійснюється після отримання візи в Китай)

В ціну включено:

 • Повна інформаційно-консультаційна підтримка агенції в Україні, по прильоту в Китай і протягом тривалості контракту (6 місяців)
 • Запрошення в Китай для відкриття візи
 • Допомога з подачею на візу (збір документів, заповнення візових анкет і т.д.)
 • Підбір житла та роботи
 • Допомога з адаптацією на робочому місці (підготовка промо-уроку, консультації по роботі з дітьми та специфіці викладання матеріалу і т.д.)

Додатково оплачується:

 • Консульський збір на візу 1800 грн
 • Транспортні витрати (авіа квиток приблизно 500 дол США)
 • Особисті витрати до першої зарплати

Про зарплату

Ваш дохід буде на пряму залежати від Вашого рівня англійської мови. Приблизно це від 1300 дол і вище. Також якщо Ви матимете бажання, ви можете займатись репетиторством у вільний від роботи час. Це ще 100-400 дос США в місяць додаткового прибутку.

Опис вакансії 

Про житло

У 80% випадків житло пропонує роботодавець і воно включено в зарплату. Переважно це окрема кімната в 2-3 кімнатній квартирі. Інколи це окрема 1-дно кімнатна квартира, але рідко. Якщо ж Ви вирішите відмовитись від житла, запропонованого роботодавцем, то Ваша зарплата буде більшою на 100-150 дол в місяць і Ви орендуватимете інше місце проживання за власний кошт.

Якщо ж Ваш роботодавець не пропонує житла, то представники агенції TopStudy в Китаї сприяють у пошуку житла, яке Ви будете оплачувати самостійно. В будь якому випадку, відразу по прильоту в Китай Вам буде де зупинитись і питання житла Вам завжди допоможуть вирішити.

Щоб наповнити своє життя яскравими емоціями та поринути в колоритне середовище Азії – звертайтесь в агенцію ТопСтаді та реєструйтесь на програму Teach in China!

Вам достатньо просто заповнити безкоштовну форму заявки внизу сторінки та вислати своє резюме на електронну адресу info@topstudy.com.ua Якщо Ви підходите для участі в програмі Teach in China, то ми запросимо Вас на безкоштовну співбесіду. З радістю відповімо на всі Ваші запитання!

Просимо висилати резюме та відео про себе (має бути розкрита інформація про Вашу освіту, професійні навики та досвід роботи) на:

wechat та viber: Tetiana Kalichak +380979104698

info@topstudy.com.ua 

skype tkach.tetiana


подати заявку