info@topstudy.com.ua For partners
Старша школа. Підготовка до вступу в ТОП університети Канади

У зв'язку з відмінностями в системі та якості освіти в Україні і Канаді, лише мінімальний % українських абітурієнтів має шанси на вступ в найпреситижніші ТОП університети Канади такі як UFT (University of Toronto), McGill University, University of British Columbia, University of Alberta, McMaster University та ін. Щоб відповідати вимогам та стандартам, які дозволяють абітурієнту поступити в рейтинговий університет Канади, потрібно пройти додаткову академічну підготовку в канадській школі, щоб набрати відповідні кредити, яких не дає український шкільний атестат.

TAIE (Toronto Academy of International Education) - це загально-освітня школа пансіон в Торонто, сертифікована Міністерством Освіти провінції Онтаріо. Кожен учень отримує регулярні консультації з академічним куратором та куратором відповідальним за вступ до університетів. В 2017 році 100% випускників школи поступили в обрані ВНЗ Канади, 70% з яких були зараховані до найбільш рейтингових університетів країни. 

Школа пропонує програми як для учнів средньої школи так і для підлітків, які нещодавно закінчили школу і готуються до вступу в університет.

Вартість:

Навчання за 2 семестри (8 кредитів) становить 19 тис CAD $ (еквівалент 14500 USD $)

Проживання від 7 до 23 тис CAD $ (еквівалент 5500 - 17500 USD $) залежно від типу проживання. На вибір є 4 опції. 

Трьохразове харчування 4 тис CAD $ (еквівалент 3100 USD $)

Школа існує вже 20 років та розташована в історичному центрі Торонто, в дуже безпечному і тихому осередку мегаполісу. В пішохідній відстані від школи розташовані більшість великих університетів міста, головні галереї, музеї, та культурні визначні місця. Школа має свої резиденції, де проживають учні. В усіх резиденціях присутні інтендатни, які періодично відвідують кімнати учнів та заохочують самодисципліну, охайність та правила безпеки.

Програми навчання:

OSSD (Ontario Secondary School Diploma) - стандартна програма для учнів старших класів. 

UPC (University Preparation Course) - програма для дітей, що вже закінчили школу, але хочуть отримати кредити канадської шкільної системи для вступу в університети Північної Америки (Канада, США)

UPC Fast Track - скорочена програма для відмінників, які вже закінчили школу, але хочуть отримати кредити канадської шкільної системи для вступу в університети Північної Америки (Канада, США)

Зв'язок школи з батьками:

Школа підтримує постійний зв'зок з батьками. Оцінки дітей можна відслідковувати он-лайн. Доступ до інтернету та он-лайн ігор може бути обмежений на вимогу батьків. Усі медичні проблеми вирішуються оперативно.

Щоб отримати більше інформації, залиште запит на безкоштовну консультацію ↓


подати заявку