info@topstudy.com.ua For partners
Післядипломна освіта
Навчання в Канаді – ключ до успіху!

Що таке післядипломна освіта (магістратура) в Канаді і чому вона настільки популярна серед іноземних студентів

 

Переваги та перспективи, які дають післядипломні програми в Канаді:

 • Можливість на базі українського диплому бакалавра поступати на програму підвищення кваліфікації в коледж або університет Канади без професійних екзаменів. Це саме той випадок, коли український диплом має вагу і відкриває шлях до подальшого професійного розвитку;
 • Перспектива імміграції в Канаду;
 • Надзвичайно високий рівень якості освіти, що є запорукою високого рівня професійної підготовки випускників і їх подальшої успішної кар'єрної реалізації та професійного розвитку;
 • Прийнятна вартість навчання серед англомовних високорозвинутих країн, таких як США, Англія чи Австралія.
 • Відносно коротка тривалість навчання – від 8 міс. до 1,5 р.;
 • Можливість змінювати спеціальність, здобуду в Україні. Післядипломна програма може бути або того ж самого профілю, що й спеціальність українського диплому бакалавра, або просто дотичною до цієї галузі;
 • Надзвичайно широкий вибір післядипломних програм в Канаді, зокрема в провінції Онтаріо;
 • Отримання дозволу на роботу під час навчання та після випуску.

Чому Канада

Важко знайти привабливішу країну, для отримання вищої освіти, ніж Канада. Це країна, яка відкриває перед іноземними випускниками унікальні можливості і перспективи.

Канада гармонійно поєднує в собі всі ключові фактори для щасливого життя:

 • високий рівень безпеки
 • потужна стабільна економіка
 • показник працевлаштування випускників один з найвищих у світі     
 • активний розвиток науки, освіти, новітніх технологій
 • красива унікальна природа (безліч озер, річок, водоспади, гори, ліси та ін.)

Також це країна з багатонаціональним складом населення, в якій велику частину складає українська діаспора (1,3 млн осіб). Та один з найважливіших факторів, який приваблює в Канаду іноземних абітурієнтів – це імміграційні програми, які дозволяють після випуску з державного коледжу або університету отримувати дозвіл на роботу, а згодом і на постійне місце проживання в Канаді.

Вимоги до абітурієнтів

1) Знання англійської мови

Потрібно мати сертифікати TOEFL або IELTS. Залежно від програми, вимоги до кількості балів становлять:

TOEFL від 80 балів (залежно від обраної програми)

IELTS 6.0-6.5 (залежно від обраної програми)

Якщо у Вас немає одного з таких сертифікатів, Ви можете пройти курс вивчення англійської мови при ВНЗ, або в спеціалізованій мовній школі. В більшість ВНЗ Канади можна подавати реєстрацію на програму ще до того, як підготуєте підтверджуючі документи про знання англійської мови.

2) Диплом бакалавра, спеціаліста або магістра.

3) Досвід роботи (при наявності) бажаний, але не обов’язковий (залежно від конкретної програми). На творчі спеціальності вимагають портфоліо.

Вартість навчання

6000-8000 CAD $ за семестр - зазвичай потрібно оплачувати до моменту подачі документів на візу (за 6-3 міс. до початку навчального року).

КОЛИ РЕСТРУВАТИСЬ НА ПРОГРАМУ: ВАЖЛИВО - реєстрація на популярні і конкурсні програми часто завершується за 6-8 місяців до початку навчання. Це пов'язано з високим попитом на навчання в Канаді серед іноземних студентів, який зростає з кожним роком. На кожну програму коледж або університет виділяє певну кількість місць для іноземних студентів, і набір на програми закривається по мірі заповненості цих місць.

Інколи, якщо документи студентів які подали заявку, не відповідають вступним вимогам програми, то їм відмовляють у місці на програму і набір можуть на певний час привідкрити. Але краще на це не розраховувати, а реєструватись на обрану програму вчасно. Також наполегливо рекомендуємо реєструватись заздалегідь, щоб вчасно отримати запрошення на навчання з ВНЗ і вчасно податись на студентську візу. Інколи процес розгляду документів займає 3-4 місяці.

Тривалість навчання

Postgraduate certificate (8 міс.-1,5р.) - якщо Ви вже отримали певну спеціальність в Україні та бажаєте поглибити свої професійні знання, то можете сміливо подавати заявку на такий тип програми

Перспективи після випуску:

1. Можливість отримати дозвіл на роботу в Канаді після випуску з державного ВНЗ.

Для студентів денної форми навчання державних ВНЗ Канади діє дозвіл на роботу під час навчання.

Після закінчення навчання в державному коледжі або університеті Канади, студент може вільно поміняти свою студентську візу (Study Permit) на відкритий дозвіл на роботу POST-GRADUATION WORK PERMIT. Якщо тривалість навчальної програми становила 1 рік, то студент отримує дозвіл на роботу також на 1 рік. Якщо тривалість програми становила 2 роки, то студент може отримати дозвіл на роботу на 2 або на 3 роки (залежно від рішення комісії). Якщо ж тривалість навчання становила 3 роки і більше, то дозвіл на роботу буде гарантовано на 3 роки. За той період, коли в студента діє POST-GRADUATION WORK PERMIT, він може працювати в Канаді. Коли досвід роботи досягне 12 місяців, то особа має право подавати заявку на отримання Permanent Residents (дозвіл на постійне проживання в Канаді) згідно програми  CANADIAN EXPERIENCE CLASS. 

2. Продовження успішної кар'єри в Україні на міжнародному ринку.

Після закінчення навчальної програми, та набуття неоціненного досвіду роботи в канадській компанії, Ви маєте можливість успішно продовжити свою кар'єру в Україні. На теренах нашої держави Ви станете дуже привабливим та цінним потенційним працівником для провідних іноземних компаній, які мають свої представництва в Україні, а також для українських компаній, які успішно працюють на міжнародному ринку. Таким чином, працюючи у своїй рідній країні, Ви зможете отримувати високу заробітну плату та займатись цікавою роботою. 

Післядипломна освіта в Канаді це вигідні інвестиції, та шлях до щасливого майбутнього.

Зроби перший крок прямо зараз! 

ПЕРЕЙТИ ДО ПІДБОРУ КОЛЕДЖУ›››


подати заявку