info@topstudy.com.ua For partners
Вища освіта
Навчання в Канаді – ключ до успіху!

 

Переваги та перспективи, які дає вища освіта в Канаді:

 • Можливість на базі українського шкільного атестату (без здачі ЗНО) поступати на навчальні програми в коледж або університет Канади без професійних екзаменів. Це саме той випадок, коли оцінки в українському атестаті мають вагу;
 • Надзвичайно високий рівень якості освіти, що є запорукою високого рівня професійної підготовки випускників і їх подальшої успішної кар'єрної реалізації та професійного розвитку;
 • Прийнятна вартість навчання серед англомовних високорозвинутих країн, таких як США, Англія чи Австралія.
 • Перспектива імміграції в Канаду
 • Початок навчального року у вересні, січні і травні;
 • Отримання дозволу на роботу під час навчання та після випуску;
 • Тривалість навчання – від 8 міс. до 3 р.

Чому Канада

Важко знайти привабливішу країну, для отримання вищої освіти, ніж Канада. Це країна, яка відкриває перед іноземними випускниками унікальні можливості і перспективи.

Канада гармонійно поєднує в собі всі ключові фактори для щасливого життя:

 • високий рівень безпеки
 • потужна стабільна економіка
 • показник працевлаштування випускників один з найвищих у світі
 • активний розвиток науки, освіти, новітніх технологій
 • красива унікальна природа (безліч озер, річок, водоспади, гори, ліси та ін.) 

Також це країна з багатонаціональним складом населення, в якій велику частину складає українська діаспора (1,3 млн осіб). Та один з найважливіших факторів, який приваблює в Канаду іноземних абітурієнтів – це імміграційні програми, які дозволяють після випуску з державного коледжу або університету отримувати дозвіл на роботу, а згодом і на постійне місце проживання в Канаді.

Вимоги до абітурієнтів

Знання англійської мови:

Потрібно мати сертифікати TOEFL або IELTS. Залежно від програми, вимоги до кількості балів становлять:

TOEFL від 80 (залежно від обраної програми)

IELTS 6.0-6.5 (залежно від обраної програми)

Якщо у Вас немає одного з таких сертифікатів, Ви можете пройти курс вивчення англійської мови при ВНЗ, або в спеціалізованій мовній школі.

Попередня освіта в Україні:

Шкільний атестат, АБО якщо ви навчаєтесь в 11-му класі, Вам потрібно взяти в школі довідку, в якій вказана очікувана дата отримання атестату, та довідку з оцінками (або табель), за попередніх 2 семестри навчання в школі.

Вартість навчання

6000-8000 CAD $ за семестр - зазвичай потрібно оплачувати до моменту подачі документів на візу (за 6-3 міс. до початку навчального року). В більшість ВНЗ Канади можна подавати реєстрацію на програму ще до того, як підготуєте підтверджуючі документи про знання англійської мови.

Вартість послуг агенції та перелік послуг, які включені в ціну ›››

ВАЖЛИВО: коли реєструватись на 2019 навчальний рік ›››

Тривалість навчання

 • Certificate (8 міс.-1,5р.)

 • Diploma (2 р.)

 • Advanced diploma (3р.)

 • Bachelor's Degree (4 р.)

Перспективи після випуску:

1. Можливість отримати дозвіл на роботу в Канаді після випуску з державного ВНЗ.

Для студентів денної форми навчання державних ВНЗ Канади діє дозвіл на роботу під час навчання.

Після закінчення навчання в державному коледжі або університеті Канади, студент може вільно поміняти свою студентську візу (Study Permit) на відкритий дозвіл на роботу POST-GRADUATION WORK PERMIT. Якщо тривалість навчальної програми становила 1 рік, то студент отримує дозвіл на роботу також на 1 рік. Якщо тривалість програми становила 2 роки, то студент може отримати дозвіл на роботу на 2 або на 3 роки (залежно від рішення комісії). Якщо ж тривалість навчання становила 3 роки і більше, то дозвіл на роботу буде гарантовано на 3 роки. За той період, коли в студента діє POST-GRADUATION WORK PERMIT, він може працювати в Канаді. Коли досвід роботи досягне 12 місяців, то особа має право подавати заявку на отримання Permanent Residents (дозвіл на постійне проживання в Канаді) згідно програми  CANADIAN EXPERIENCE CLASS. 

2. Продовження успішної кар'єри в Україні на міжнародному ринку.

Після закінчення навчальної програми, та набуття неоціненного досвіду роботи в канадській компанії, Ви маєте можливість успішно продовжити свою кар'єру в Україні. На теренах нашої держави Ви станете дуже привабливим та цінним потенційним працівником для провідних іноземних компаній, які мають свої представництва в Україні, а також для українських компаній, які успішно працюють на міжнародному ринку. Таким чином, працюючи у своїй рідній країні, Ви зможете отримувати високу заробітну плату та займатись цікавою роботою. 

Післядипломна освіта в Канаді це вигідні інвестиції, та шлях до щасливого майбутнього.

Зроби перший крок прямо зараз! 

ПЕРЕЙТИ ДО ПІДБОРУ КОЛЕДЖУ›››


подати заявку