info@topstudy.com.ua For partners
Оголошення про гранти 2017 від Посольства США

Інформація взята з офіційного сайту Посольства США в Києві https://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/current.html

Програма обміну викладачами (FEP) на 2017 рік

Закордонна сільськогосподарська служба Посольства США продовжує прийом заявок на участь у Програмі обміну викладачами (FEP) на 2017 рік для викладачів  аграрних університетів  державної форми власності і мати досвід роботи у сфері сільськогосподарської економіки і маркетингу, агробізнесу, або суміжних областях. Суть програми полягає в організації стажування протягом п’яти місяців для викладачів вищих навчальних закладів у вузах США для того, щоб розширити їх знання і здатність навчати сільськогосподарської економіки і маркетингу та агробізнесу в умовах ринкової економіки.

Заявники повинні подати анкету до офісу закордонної сільськогосподарської служби до 31 січня 2017 року. Кандидати повинні заповнити анкету англійською мовою. З рештою вимог і детальним описом програми можна ознайомитися за посиланням.

Контактна особа:
Олександр Тарасевич
Посольство США в Україні,
Закордонна сільськогосподарська Служба 
вул. Сікорського, 4
Київ 04112, Україна
Alexander.Tarassevych@fas.usda.gov


Програма «Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів» 2017 року

Посольство США в Києві оголошує конкурс на Програму «Малі гранти на підтримку культурних та освітніх проектів» на 2016 – 2017 роки. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти, про які піде мова нижче, українським  та американським організаціям, що мають статус недержавних і неприбуткових, а також фізичним особам.

Програма має на меті висвітлювати зв’язкі між Сполученими Штатами та Україною, зміцнювати двосторонні відносини та взаєморозуміння між людьми двох країн за допомогою культурних, мистецьких та освітніх програм.

Тематичні пріоритети і вимоги програми детально описані нижче.

Заявки прийматимуться протягом вищезазначеного терміну (27 грудня 2016 року – 1 вересня 2017 року) та розглядатимуться щоквартально Комісією грантів Посольства США.

Програма «Гранти для учасників програм обмінів» 2017

Посольство США в Києві оголошує конкурс на Програму «Гранти для учасників програм обмінів» 2017. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти, про які піде мова нижче, випускникам/учасникам програм обмінів і стажування, що фінансуються урядом США.Програма має на меті активізувати зв’язки між випускниками, стимулювати професійний розвиток, сприяти їх активній участі у проектах, що залучають громадянське суспільство до демократичних перетворень в Україні, сприяють толерантності та інтеграції переміщених осіб у суспільне життя, а також висвітлюють міцні зв’язки між людьми в Сполучених Штатах та України. Тематичні пріоритети і вимоги програми детально описані нижче.

Заявки потрібно подати до 31 січня 2017 року. 

Сума грантів: від 4,000 дол. США до 24,000 дол. США 

Заявки на участь у програмі грантів прийматимуться з 23 грудня 2016 року

Відділ преси, освіти та культури
Посольство США в Україні
Вул. Ігоря Сікорського 4,
Київ 04112
Тел.: (044) 521 57 66; 521 5149
Факс: (044) 521 51 55
Електронна пошта: KyivAlumniGrants@state.gov

Загальний конкурс проектів Фонду сприяння демократії

Посольство США запрошує українські неприбуткові та неурядові організації взяти участь у конкурсі проектів Фонду сприяння демократії. Заявки на загальний конкурс приймаються постійно, не існує кінцевого терміну подачі заявок – конкурс є постійно діючим.

Загальний конкурс Фонду розвитку українських ЗМІ

Посольство Сполучених Штатів Америки запрошує незалежні засоби масової інформаціїї (друковані, радіо, телевізійні та електронні) подавати заявки на конкурс Фонду розвитку українських ЗМІ. Конкурс проходить на постійній основі і не має кінцевого терміну.


подати заявку