info@topstudy.com.ua For partners

Агенція TopStudy (ТопСтаді) працює для того, щоб допомагати українській молоді отримувати якісну освіту за кордоном, вдосконалювати їх знання іноземних мов, подорожувати та всебічно розвиватись.

TopStudy (ТопСтаді) Львів. Тут Ви знайдете все про навчання в Канаді, Чехії, курси англійської мови за кордоном, курси німецької та інших мов за кордоном, та багато іншого про освіту за кордоном в цілому.

Ми надаємо комплексний спектр консультаційних послуг та повну інформаційну підтримку при підготовці до навчання в Канаді та Чехії.

Агенція TopStudy була створена в травні 2016 року на базі львівської філії однієї з перших в Україні агенцій по освіті за кордоном та програмах міжнародного обміну. Після 5 років роботи в складі київської агенції, ми відокремились та створили агенцію ТопСтаді у Львові. Ми володіємо чималим досвід практичної роботи з освітніми програмами в такі країни як Канада, США, Англія, Мальта та ін. З кожним роком ми поглиблюємо свої знання та підвищуємо професіоналізм - відвідуємо тренінги, регулярно зустрічаємось з нашими іноземними партнерами, проводимо ретельний аналіз ринку освіти за кордоном, таким чином вдосконалюючи ефективність агенції.

Ми гарантуємо, що інтереси наших клієнтів завжди є в найвищому пріоритеті! Кожен з клієнтів для нас є особливим та отримує індивідуальний підхід, підтримку 24/7 та роботу агенції, орієнтовану на допомогу в досягненні Вашої мети. 

Ми відкриті для світу і з радістю відкриємо його для Вас!

подати заявку