info@topstudy.com.ua For partners

Для того щоб відвідати США чи Канаду (бізнес поїздка, відпочинок, візит до родини, навчання або стажування) для громадян України потрібно спершу відкрити візу

 

Віза в США

Для того щоб відвідати США, (бізнес поїздка, відпочинок, візит до родини, навчання або стажування) для громадян України потрібно спершу відкрити візу. Отримання візи в США є складною процедурою, яка вимагає коректного заповнення візових анкет та знання всієї специфіки у підготовці пакету документів до подачі в Консульський відділ Посольства США.
Працівники нашої агенції мають багаторічні навики роботи з візовими анкетами та підготовкою документів на отримання візи в США, тому ми пропонуємо кваліфіковану візову підтримку.
 
Вартість:
 • Неімміграційні візи F-1, M-1, F-2, M-2  150$/ особа  (в гривневому еквіваленті на день оплати)
 • Неімміграційні візи B1/B2, J-1 чи інші неіміграційні візи  120$/ особа  (в гривневому еквіваленті на день оплати)
В ціну включено:
 • Допомога з вибором типу візи, залежно від мети візиту
 • Складення списку документів індивідуально під обраний тип візи і особливоті Вашого візиту до США 
 • Консультація щодо поетапності та термінів збору документів на візу
 • Заповнення візових анкет
 • Інформаційна підтримка при оплаті консульського збору та SEVIS (при потребі, залежно від типу візи)
 • Призначення дати подачі документів в консульськй відділ Посольства США (з можливістю змінювати дату 1 раз безкоштовно - виключно за форс мажорних обставин)
 • Консультація стосовно того, як варто поводитись під час співбесіди в Посольстві 
 • Інформаційна підтримка при процесі отримання паспорту з Консульського відділу Посольства США
 • Бронювання авіа квитків
Всі громадяни України, які бажають отримати візу в США оплачують консульський збір в розмірі 160$ (оплата не гарантує отримання візи та не повертається у випадку отримання відмови). Оплата здійснюється через будь яке відділення Райфайзен Банк Аваль до моменту подачі документів в Консульський відділ.
 
Для студентів, учасників стажувань та ряду інших програм, необхідно оплачувати також спеціальний державний збір SEVIS в розмірі від 35 до 200 $, залежно від мети поїздки.
 

Віза в Канаду

Пропонуємо допомогу в підготовці документів, заповненні візових анкет, переклад - на дистанційну (онлайн) подачу документів на візу в Канаду. На жаль, особиста подача документів через візовий центр у Львові тимчасово не доступна через пандемію COVID 2019, тому ми пропонуємо допомогу з дистанційною подачею на візу в Канаду з будь якої точки України.

Гостьова віза 120 дол США, студентська 150 дол США.

При реєстрації на навчання в Канаду через нашу агенцію, Ви отримуєте безкоштовну візову підтримку на студентську візу в Канаду. Вартісь послуг агенції на вступ в канадійський коледж чи університет становить 300 дол США. 

 
WhatsApp, Viber +380979104698
 
Гарантуємо якість та надійність!

подати заявку