info@topstudy.com.ua For partners
Mohawk College
Навчання в Канаді - шлях до успішного майбутнього!
Цікавить освіта в Канаді і хочете дізнатись більше про Мохок коледж? Тут Ви знайде всю актуальну та корисну інформацію: 

 

Mohawk college, Hamilton, Canada

Рік заснування Мохок колледж: 1967

Розташування: Гамільтон (Онтаріо)

Чому Mohawk College:

 • Високий відсоток (85,5%) працевлаштування студентів за своєю спеціальністю після випуску з коледжу;
 • Mohawk college отримує потужне фінансування, таким чином, забезпечує студентів не лише високопрофесійним рівнем викладання предметів але й можливістю отримання практики за рахунок використання потужної матеріально-технічної бази (лабораторії, спеціальна техніка, сучасна комп’ютерна техніка і т.д);
 • В коледжі навчається понад 30 000 студентів, де 13 000 студентів на відділені стаціонару (full time programs), більше 2000 з яких є іноземними студентами;
 • В коледжі є три кампуси (навчальні корпуси), в яких створені максимально комфортні умови для ефективного навчання;
 • Mohawk college розташований в місті Гамільтон, яке знаходиться в годині їзди від Торонто та Ніагари. Також Гамільтон є молодіжним містом, з великою кількістю студентів, які з легкістю працевлаштовуються після випуску з коледжу за рахунок сприятливого ринку працевлаштування в регіоні (розвинута промисловість, економіка, бізнес);
 • Заявку на обрану програму можна подавати ще до того, як Ви отримаєте сертифікат TOEFL/ IELTS, атестат або диплом – це все можна подати згодом (в терміни, коли вони будуть готові), а в той час місце на обрану програму за Вами вже буде зберігатися;
 • Можливість прямого вступу без складання IELTS або TOEFL (при вступі на мовні курси при коледжі);
 • Коледж проводить курси англійської мови, літні мовні табори, програми підготовки до навчання в канадському коледжі;
 • «Сервіс – Все включено»: від моменту приземлення Вашого літака в Канаді до випуску з коледжу (з активним сприянням у працевлаштуванні після випуску) Ви можете бути на 100% впевненими що коледж Вами опікується!

Навчальні програми:

Для школярів: Програми розраховані на абітурієнтів, які отримали шкільний атестат. Заявки на програму можна подавати під час навчання в 11-му класі, або отримавши атестат.

 • Certificate (1-1,5 роки)
 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

Для випускників бакалаврів/ магістрів: Якщо Ви вже отримали певну спеціальність в Україні та бажаєте поглибити свої професійні знання, то можете сміливо подавати заявку на такий тип програми:

 • Graduate Certificate (1-1,5 роки)

АБО Якщо Ви вже отримали певну спеціальність в Україні, але бажаєте кардинально змінити свій профіль і здобути нову професію, то можете подавати заявку на наступні програми:

 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

Вимоги до рівня англійської мови:

 • IELTS: від 6.0 балів (залежно від обраної програми);
 • TOEFL: від 80 балів (залежно від обраної програми).

Вартість навчання: від 15 400 CAD в рік;

Стипендії: від 500 до 5000 CAD;

*Можливе перерахування предметів до 1-го семестру;

Початок навчання: вересень, січень, травень;

Основна кількість програм починаються у вересні. Досить велика частина – у січні, і відносно мало програм починаються у травні.

Вартість послуг агенції та перелік послуг, які включені в ціну ›››

ВАЖЛИВО: коли реєструватись на 2019 навчальний рік ›››

Основні освітні напрямки: Бізнес адміністрування, Мистецтво і дизайн, ЗМІ, Інженерія, Соціальні служби і охорона здоров’я та ін.

Проживання:

Студенти коледжу Mohawk можуть обирати серед трьох основних видів проживання:

• Проживання у резиденції коледжу – мабуть один із найкомфортніших видів житла, який надає змогу студентам проживати у комфортабельних, безпечних умовах, зі всіма зручностями, а головне, за декілька кроків від навчальних аудиторій.

• Проживання у сім’ї – даний тип житла дозволить Вам краще познайомитись із звичаями, культурою та традиціями канадської родини. Кожна сім’я  спеціально підбирається представниками коледжу, аби пересвідчитись, що студенти проживають у безпечній та затишній атмосфері.

Оренда кімнати або квартири – студенти також можуть орендувати квартиру. Даний тип житла дозволяє зекономити кошти. Коледж сприяє у пошуку орендодавців надаючи усі необхідні контакти своїм студентам.

Студентське дозвілля:

Студенти коледжу Mohawk мають всі умови для того, щоб проводити своє дозвілля активно та цікаво. На території коледжу кожен зможе знайти те, що йому до вподоби найбільше.

Студенти матимуть змогу відвідувати  відпочинкові та фітнес центри,  стати членом команди гольфу, волейболу, регбі, футболу, баскетболу або бадмінтону.

У даному коледжі діє багато цікавих гуртків: волонтерство,  академія лідерства, студентська асоціація Mohawk та багато інших.

Mohawk коледж дбає про дозвілля своєї великої студентської спільноти.

Перспективи після випуску:

1. Можливість отримати дозвіл на роботу в Канаді після випуску з державного ВНЗ.

Для студентів денної форми навчання державних ВНЗ Канади діє дозвіл на роботу під час навчання.

Після закінчення навчання в державному коледжі або університеті Канади, студент може вільно поміняти свою студентську візу (Study Permit) на відкритий дозвіл на роботу POST-GRADUATION WORK PERMIT. Якщо тривалість навчальної програми становила 1 рік, то студент отримує дозвіл на роботу також на 1 рік. Якщо тривалість програми становила 2 роки, то студент може отримати дозвіл на роботу на 2 або на 3 роки (залежно від рішення комісії). Якщо ж тривалість навчання становила 3 роки і більше, то дозвіл на роботу буде гарантовано на 3 роки. За той період, коли в студента діє POST-GRADUATION WORK PERMIT, він може працювати в Канаді. Коли досвід роботи досягне 12 місяців, то особа має право подавати заявку на отримання Permanent Residents (дозвіл на постійне проживання в Канаді) згідно програми  CANADIAN EXPERIENCE CLASS.

2. Продовження успішної кар'єри в Україні на міжнародному ринку.

Після закінчення навчальної програми, та набуття неоціненного досвіду роботи в канадській компанії, Ви маєте можливість успішно продовжити свою кар'єру в Україні. На теренах нашої держави Ви станете затребуваним та цінним потенційним працівником для провідних іноземних компаній, які мають свої представництва в Україні, а також для українських компаній, які успішно працюють на міжнародному ринку. Таким чином, працюючи у своїй рідній країні, Ви зможете отримувати високу заробітну плату та займатись цікавою роботою. 

Навчання в Канаді - це вигідні інвестиції та шлях до щасливого майбутнього.

Зробіть перший крок прямо зараз!


подати заявку