info@topstudy.com.ua For partners
Georgian College
Навчання в Канаді - шлях до успішного майбутнього!
Цікавить освіта в Канаді і хочете дізнатись більше про Джорджіан коледж? Тут Ви знайде всю актуальну та корисну інформацію: 
Georgian college, Barrie, Canada

Рік заснування: 1967

Розташування Джорджіан колледж: Баррі (Онтаріо)

Чому  Georgian  College:

 • Georgian  вважається одним із лідерів серед навчальних закладів Канади, які надають практичну підготовку своїм студентам;
 • Більшість програм включають оплачуване стажування со-ор;
 • Коледж заключає договори з бізнес організаціями, таким чином, сприяючи студентам у пошуку роботи;
 • Студенти Georgian щорічно отримують  близько 5000 робочих пропозицій  під час навчання;
 • 90% випускників коледжу працевлаштовуються завдяки досвіду та знанням, отриманим у Georgian.

Навчальні програми:

Для школярів: Програми розраховані на абітурієнтів, які отримали шкільний атестат. Заявки на програму можна подавати під час навчання в 11-му класі, або отримавши атестат.

 • Certificate (1-1,5 роки)
 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

Для випускників бакалаврів/ магістрів: Якщо Ви вже отримали певну спеціальність в Україні та бажаєте поглибити свої професійні знання, то можете сміливо подавати заявку на такий тип програми:

 • Graduate Certificate (1-1,5 роки)

АБО Якщо Ви вже отримали певну спеціальність в Україні, але бажаєте кардинально змінити свій профіль і здобути нову професію, то можете подавати заявку на наступні програми:

 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

Вимоги до рівня англійської мови:

IELTS: від 6.0 балів (залежно від обраної програми);

TOEFL: від 80 балів (залежно від обраної програми);

Вартість навчання: від 13,500 CAD в рік

Вартість послуг агенції та перелік послуг, які включені в ціну ›››

ВАЖЛИВО: коли реєструватись на 2019 навчальний рік ›››

Початок навчання: вересень, січень, травень. Основна кількість програм починаються у вересні. Досить велика частина - у січні, відносно мало програм починаються у травні.

Основні освітні напрямки: Бізнес, Економіка; Менеджмент, Комунікації (HR), Адміністрування; Право, Безпека; Інформаційні технології та комп'ютерні науки; Дизайн; Інженерія, Електроніка, Прикладні науки; Мистецтво; Медицина, Здоров'я; Готельно-Ресторанна Галузь/ Туризм; Соціально-Громадська галузь; Підготовка до вступу у ВНЗ та ін.                                                      

Проживання:

 • Проживання в приймаючій сім’ї – це проживання у одній із Канадських сімей, що знаходяться  у декількох метрах ходьби від коледжу. Сім’ї  спеціально підбираються коледжем Georgian. Цей тип проживання допоможе студентам швидше адаптуватись до канадського середовища, краще пізнати традиції, звичаї цієї країни. Також це чудовий шанс практикувати англійську мову, а також брати участь у сімейному дозвіллі. У вартість входить окрема спальня та харчування;
 • Проживання у резиденції (гуртожитку) коледжу – дає Вам можливість зустріти людей з усього світу, отримати швидкий доступ до навчальних аудиторій, а також до багатьох послуг і зручностей, що доступні на території кемпусу. Резиденції облаштовані таким чином, щоб зробити Ваше перебування тут приємним та безпечним.
 • Також студенти мають можливість самостійно шукати собі житло та орендувати квартиру окремо чи з друзями. Даний тип проживання є найбільш економним.

Студентське дозвілля:

 • Georgian college допомагає студентам організувати своє дозвілля цікаво та корисно;
 • На території коледжу є можливість займатись спортом у вільний від навчання час;
 • Студенти можуть брати участь у екскурсіях, які організовує коледж;
 • На території коледжу діють гуртки та клуби, серед яких студенти можуть обирати те, що підходить їм найкраще. 

Перспективи після випуску:

1. Можливість отримати дозвіл на роботу в Канаді після випуску з державного ВНЗ.

Для студентів денної форми навчання державних ВНЗ Канади діє дозвіл на роботу під час навчання.

Після закінчення навчання в державному коледжі або університеті Канади, студент може вільно поміняти свою студентську візу (Study Permit) на відкритий дозвіл на роботу POST-GRADUATION WORK PERMIT. Якщо тривалість навчальної програми становила 1 рік, то студент отримує дозвіл на роботу також на 1 рік. Якщо тривалість програми становила 2 роки, то студент може отримати дозвіл на роботу на 2 або на 3 роки (залежно від рішення комісії). Якщо ж тривалість навчання становила 3 роки і більше, то дозвіл на роботу буде гарантовано на 3 роки. За той період, коли в студента діє POST-GRADUATION WORK PERMIT, він може працювати в Канаді. Коли досвід роботи досягне 12 місяців, то особа має право подавати заявку на отримання Permanent Residents (дозвіл на постійне проживання в Канаді) згідно програми  CANADIAN EXPERIENCE CLASS. 

2. Продовження успішної кар'єри в Україні на міжнародному ринку.

Після закінчення навчальної програми, та набуття неоціненного досвіду роботи в канадській компанії, Ви маєте можливість успішно продовжити свою кар'єру в Україні. На теренах нашої держави Ви станете затребуваним та цінним потенційним працівником для провідних іноземних компаній, які мають свої представництва в Україні, а також для українських компаній, які успішно працюють на міжнародному ринку. Таким чином, працюючи у своїй рідній країні, Ви зможете отримувати високу заробітну плату та займатись цікавою роботою. 

Навчання в Канаді - це вигідні інвестиції та шлях до щасливого майбутнього.

Зробіть перший крок прямо зараз!


подати заявку