info@topstudy.com.ua For partners
Confederation College
Навчання в Канаді - шлях до успішного майбутнього!
Цікавить освіта в Канаді і хочете дізнатись більше про Конфедерейшн колледж? Тут Ви знайде всю актуальну та корисну інформацію: 
Confederation, Thunder Bay, Canada

Рік заснування: 1967

Розташування Конфедерейшн коледж: Тандер Бей (Онтаріо)

Confederation College - державний коледж, розташований в місті Тандер Бей (населення 108 тис. осіб в 2017 р.) на північному заході провінції Онтаріо. Це одне з найбільш екологічно безпечних та чистих місць Канади на березі найбільшого в світі прісноводного озера Верхнє (одне з 5-ти Великих Озер). В Тандер Беї знаходиться аеропорт, через яких сюди можна долетіти з Торонто всього за 2 години. Тандер Бей - це місто з високим рівнем життя, в якому поєднані доступні ціни на житло і харчування (приблизно на 30% нижчі ніж в Торонто), перспективи працевлаштування і кар'єрного росту практично у всіх галузях (особливо в інженерії, машинобудуванні та природніх ресурсах), хороше медичне обслуговування, цікаве культурне життя та активний відпочинок!

Чому Confederation College:

 • 89% студентів знаходять роботу протягом шести місяців після закінчення навчання;
 • Confederation College виділяє приблизно $ 150,000- $ 200,000 CAD у якості  стипендій за навчання для студентів першого курсу; Для прикладу діє стипендійна програма для вступників, де за кожних оцінки по IELTS які є вищі норми для вступу, коледж нараховує по 500 дол за кожних 0,5 бала;
 • широкі перспективи працевлаштування як під час навчання так і після випуску;

Чому Тандер Бей

Навчальні програми:

Для школярів: Програми розраховані на абітурієнтів, які отримали шкільний атестат. Заявки на програму можна подавати під час навчання в 11-му класі, або отримавши атестат.

 • Certificate (1-1,5 роки)
 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

Для випускників бакалаврів/ магістрів: Якщо Ви вже отримали певну спеціальність в Україні та бажаєте поглибити свої професійні знання, то можете сміливо подавати заявку на такий тип програми:

 • Graduate Certificate (1-1,5 роки)

АБО Якщо Ви вже отримали певну спеціальність в Україні, але бажаєте кардинально змінити свій профіль і здобути нову професію, то можете подавати заявку на наступні програми:

 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

Вимоги до рівня англійської мови:

IELTS: від 6.0 балів (залежно від обраної програми)

TOEFL: від 80 балів (залежно від обраної програми)

Вартість навчання: від 15, 850 CAD в рік

Початок навчання: вересень, січень, травень. Основна кількість програм починаються у вересні. Досить велика частина – у січні, і відносно мало програм починаються у травні.

Основні освітні напрямки: Авіація,Транспорт; Бізнес,Економіка;   Соціально-Громадська Галузь; Інженерія, Електроніка, Прикладні Науки; Медицина, Здоров'я; Готельно-Ресторанна Галузь/ Туризм; Медіа (-Теле,-Радіо), Кіно; Менеджмент, Комунікації (HR), Адміністрування; Підготовка до Вступу у ВНЗ; Право, Безпека та ін.

Проживання:

Студенти коледжу  Confederation можуть обрати той тип проживання, який підходить їм найкраще. Є три варіанти проживання:

 • Проживання у резиденції  (гуртожитку) - це проживання у кімнаті на 2 осіб. Студенти мають можливість харчуватись в їдальні коледжу тричі на день.
 • Проживання в приймаючій сім'ї – це можливість проживати у одній із канадських сімей, які спеціально підбираються представниками коледжу. Цей тип проживання передбачає проживання у окремій мебльованій кімнаті з триразовим харчуванням.
 • Студенти також можуть орендувати квартиру. Багато студентів знімають житло разом, що допомагає значно зменшити витрати на проживання.

Студентське дозвілля:

Студентський Союз Коледжу Confederation (Student Union of Confederation College Inc. (SUCCI))  активно організовує розважальні заходи, програми, спортивні змагання та клуби, зустрічі з відомими людьми. Що дає можливість студентам чудово відпочити, пізнати щось нове та цікаве, а також знайти нових друзів на все життя. 

Студенти мають можливість активно займатись спортом: футболом, хокеєм, гольфом тощо;

Також на території коледжу діють спеціальні відділи, які надають студентам постійну підтримку з перших днів навчання до отримання диплому та пошуку роботи; 

Перспективи після випуску:

1. Можливість отримати дозвіл на роботу в Канаді після випуску з державного ВНЗ.
2. Продовження успішної кар'єри в Україні на міжнародному ринку.

Навчання в Канаді - це вигідні інвестиції та шлях до щасливого майбутнього.

Зробіть перший крок прямо зараз! Залиште заявку на безкоштовну консультацію по освіті в Канаді ↓


подати заявку