info@topstudy.com.ua For partners
Centennial College

Рік заснування: 1966

Розташування: Торонто (Онтаріо)

 

РЕЄСТРУЙСЯ ДО 31.12.2016 НА НАВЧАННЯ В КАНАДІ на 2017-2018 р ТА ОТРИМУЙ ЗНИЖКУ 40% НА АГЕНТСЬКІ ПОСЛУГИ›››

Чому Centennial College

 • Це один із найстаріших коледжів провінції Онтаріо;
 • Тут навчається близько 16 000 студентів з усього світу;
 • Коледж дає сильну підготовку у гуманітарних та природничих науках;
 • Навчальні програми розроблені таким чином, аби студенти отримували не лише теоретичну базу, але і практичні навики;
 • Практично 90% студентів працевлаштовуються до 6 місяців після закінчення навчання.

Навчальні програми:

Для школярів: Програми розраховані на абітурієнтів, які отримали шкільний атестат. Заявки на програму можна подавати під час навчання в 11-му класі, або отримавши атестат.

 • Certificate (1-1,5 роки)
 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

Для випускників бакалаврів/ магістрів: Якщо Ви вже отримали певну спеціальність в Україні та бажаєте поглибити свої професійні знання, то можете сміливо подавати заявку на такий тип програми:

 • Graduate Certificate (1-1,5 роки)

АБО Якщо Ви вже отримали певну спеціальність в Україні, але бажаєте кардинально змінити свій профіль і здобути нову професію, то можете подавати заявку на наступні програми:

 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

Вимоги до рівня англійської мови:

IELTS:від 6.0 балів (залежно від обраної програми)

TOEFL: від 80 балів (залежно від обраної програми)

Вартість навчання: від 14 000 CAD в рік

Вартість послуг агенції та перелік послуг, які включені в ціну ›››

Початок навчання: вересень, січень, травень. Основна кількість програм починаються у вересні. Досить велика частина – у січні, і відносно мало програм починаються у травні.

Основні освітні напрямки: Бізнес/Економіка; Менеджмент/Комунікації (HR)/Адміністрування; Рекламний Бізнес; Соціально-Громадська Галузь; Медіа (-Теле,-Радіо)/Кіно; Дизайн; Медицина/Здоров'я; Інформаційні Технології та Комп'ютерні Науки; Інженерія/Електроніка/Прикладні Науки; Готельно-Ресторанна Галузь/Туризм; Авіація/Транспорт; Підготовка до Вступу у ВНЗ та ін.

Проживання:

Студенти Centennial мають змогу обрати між кількома варіантами проживання:

 • Проживання у резиденції коледжу - даний тип проживання являє собою проживання у одно - або двомісній кімнаті, яка повністю мебльована, має все необхідне для комфортного життя та навчання. Також студенти, які проживають у резиденції коледжу мають доступ до WI-FI, цілодобову охорону та окрему кухню, на якій можна готувати їжу самостійно.
 • Оренда окремої квартири - Окрім цього, студенти можуть зайнятись пошуком житла самостійно, орендуючи квартиру, що допоможе також зекономити на проживанні, оскільки цей тип проживання є найдешевшим.

Студентське дозвілля:

Під час навчання студенти мають можливість додатково практикувати отримані навики під час занять у спеціальних центрах навчальної репетиторської допомоги: Peer Tutoring. Це унікальний сервіс, який залучає студентів вже старшого віку допомагати у навчанні та адаптації сдуентам новачкам.

Своє дозвілля студенти також можуть проводити у студентських клубах та організаціях. 

Перспективи після випуску:

1. Можливість отримати дозвіл на роботу в Канаді після випуску з державного ВНЗ.

Для студентів денної форми навчання державних ВНЗ Канади діє дозвіл на роботу під час навчання.

Після закінчення навчання в державному коледжі або університеті Канади, студент може вільно поміняти свою студентську візу (Study Permit) на відкритий дозвіл на роботу POST-GRADUATION WORK PERMIT. Якщо тривалість навчальної програми становила 1 рік, то студент отримує дозвіл на роботу також на 1 рік. Якщо тривалість програми становила 2 роки, то студент може отримати дозвіл на роботу на 2 або на 3 роки (залежно від рішення комісії). Якщо ж тривалість навчання становила 3 роки і більше, то дозвіл на роботу буде гарантовано на 3 роки. За той період, коли в студента діє POST-GRADUATION WORK PERMIT, він може працювати в Канаді. Коли досвід роботи досягне 12 місяців, то особа має право подавати заявку на отримання Permanent Residents (дозвіл на постійне проживання в Канаді) згідно програми  CANADIAN EXPERIENCE CLASS. 

2. Продовження успішної кар'єри в Україні на міжнародному ринку.

Після закінчення навчальної програми, та набуття неоціненного досвіду роботи в канадській компанії, Ви маєте можливість успішно продовжити свою кар'єру в Україні. На теренах нашої держави Ви станете затребуваним та цінним потенційним працівником для провідних іноземних компаній, які мають свої представництва в Україні, а також для українських компаній, які успішно працюють на міжнародному ринку. Таким чином, працюючи у своїй рідній країні, Ви зможете отримувати високу заробітну плату та займатись цікавою роботою. 

Навчання в Канаді - це вигідні інвестиції та шлях до щасливого майбутнього.

Зробіть перший крок прямо зараз!


подати заявку