info@topstudy.com.ua For partners
Algonquin College

Алгонквін коледж розташований в Оттаві - столиці Канади. З населенням 1,3 млн осіб, це черверте найбільше за розміром місто Канади. Воно особливе тим, що значна частина дорослого населення мають хорошу освіту та працюють в урядових організаціях, в компаніях які займаються високотехнологічними розробками, працюють в інженерії, програмуванні, наукових дослідженнях, медицині, захисті навколишнього середовище та ін. Тобто це досить інтелектуальне та інноваційне місто. 90% всіх дослідницьких робіт, які проводяться в Канаді, проводяться саме в Оттаві.

Оттава є особливим містом не тільки через те, що це столиця. Про його унікальність свідчать такі факти:

 • Найкраще місто для життя в Канаді в 2016 та 2017 за версією MoneySense. Рейтинг базувався на економіці, рівню доходів населення, інфраструктурі, безпеці та культурі, а також доступу до медичних послуг, аеропортів та шкіл. Оттава - це безпечне та доступне місто, з найнижчим середнім рівнем безробіття. Найвищий рейтинг відображає багаторічну стратегію економічного розвитку м. Оттави в рамках програми "Партнерство заради інновацій". Оттава входить в ТОП 10 найкращих для життя міст світу за версією ООН.
 • Найкраще місто з провідними технологіями для роботи і проживання. Десятиліттями Оттава є світовим лідером у сфері телекомунікаційних технологій. Сьогодні столиця Канади - одна з найгарячіших і найрізноманітніших технологічних вузлів Північної Америки.
 • Місто з найнижчими цінами на житло серед 5-ти головних міст Канади. Ванкувер залишається найдорожчим містом Канади, а за ним Торонто, Монреаль, Калгарі і Оттава.
 • Найбільш технологічно інтенсивне та інноваційне місто в Канаді.
 • Найкраще місто для життя для "нових канадійців". В місті діє надзвичайно багато урядових та неурядових організацій для підтримки тих, хто щойно переїхав в Канаду. Допомога надається в абсолютних різних аспектах адаптації до Канади.
 • Найкраще місто для студентства у світі. З грудня 2016 по січень 2017 року більше 18 тис. студентів і випускників в провідних містах світу були опитані для оцінки таких факторів студентського життя як: культура та мистецтво, доступність (житла, харчування, транспорту, обслуговування, послуг), нічне життя та розваги, пропозиції працевлаштування під час навчання та після випуску, комфорт проживання (транспорт, зручність у місті), толерантність та доброзичливість. За результатми цих досліджень Оттава зайняла перше місце у світі!
 • За рівнем життя Оттава займає 7 місце у світі та 1-ше в Канаді (за дослідженнями видання Бізнес Інсайдер)

Більше про Оттаву запрошуємо дізнатись тут 

Про Algonquin College

В коледжі навчається 20 тис. студентів в рік на денній формі навчання, 1,5 тис. з яких становлять іноземні студенти з більше ніж 100 країн світу. Місто Оттава є двомовним - англо-французьким - проте сам коледж є повністю англомовним. Аглогквін коледж є почесним членом Спілки Політехнік Канади, яка налічує всього 13 членів серез ВНЗ по всій Канаді. 

Вартість послуг агенції та перелік послуг, які включені в ціну ›››

ВАЖЛИВО: коли реєструватись на 2019 навчальний рік ›››

Проживання 

Поряд з кампусом Вудрофф, в 5-ти хвилинах ходьби, знаходиться резидетнція (гуртожиток) з комфортними двомісними кімнатами. Для студентів є доступ до парковки, WI-FI, телефонного зв'язку, численних кафе з найрізноманітнішими стравами на будь який смак. Всі кампуси коледжу знаходяться під відеонаглядом та охороною. 

Студенти також мають можливість проживати в канадських сім'ях

УНІКАЛЬНА ПОСЛУГА ВІД КОЛЕДЖУ ПО ПІДБОРУ КІМНАТИ В КВАРТИРІ: по прильоту в аеропорт, студента зустрічає представник коледжу та на 3 дні поселяє в готель. За цих три дні студенту показують всі варіанти проживання, які є наявні на даний момент. Таким чином, студент має можливість обрати квартиру та співмешканця по кімнаті не "в сліпу", як у всіх коледжах Канади, а за власними вподобаннями. Зустріч в аеропорту, трансфер, проживання в готелі та показ кімнат для вибору проживання є абсолютно безкоштовними!

Для студентів також діє сервіс з підбору проживання в сім'ї, до прильоту в Канаду. Мінімальний термін, на який можна бронювати сім'ю, це 2 місяці. Після цього студент або продовжує перебування в сім'ї, або переїжджає на квартиру, якщо знайшов для себе більш оптимальний варіант проживання.

Також можна орендувати житло. Нагадаємо, в Оттаві житло є найдешевши серед 5-ти найбільший міст Канади (найдорожче у Ванкуварі, потім в Торонто, Монтеалі, Калгарі, а потім в Оттаві).

Навчання

Всі програми навчання активно оновлюються та розробляються спільно з роботодавцями даного регіону. Часто студентів готують безпосередньо в ту чи іншу компанію, з попередньою практикою там під час навчання. 90% студентів з хорошою успішністю знаходять без проблем роботу по своїй спеціальності відразу після випуску. Ринок праці тут є надзвичайно сприятливим та відкритим. 

В Алгонквін коледжі програми готують спеціалістів в такі галузі:
 • IT та комп'ютерні науки
 • Веб дизай, комп'ютерна анімація
 • Промисловість, інженерія
 • Містобудування
 • Соціальна сфера 
 • Бізнес
 • Туризм, готельний та ресторанний бізнес
 • Машинобудування, авіація, космічна інженерія 
 • Кіно, медіа
 • Та ін.

В коледжі постійно з'являються нові програми, запит на які йде від роботодавців. Якщо програма в статусі "NEW", це одначає що в найближчі 5-7 років після появи такої програми, попит на випускників даної професії буде шаленим, адже ці програми розробляються під конкретні потреби.

В коледжі діють сучасні лабораторії, в розпоряджені студентів є найновіша техніка та найсучасніше обладнання, щоб вони на практиці відточували свою майстерність. Програми спрямовані на отримання максимально практичних навичок.

 

Перспективи після випуску:

1. Можливість отримати дозвіл на роботу в Канаді після випуску з державного ВНЗ.

Для студентів денної форми навчання державних ВНЗ Канади діє дозвіл на роботу під час навчання.

Після закінчення навчання в державному коледжі або університеті Канади, студент може вільно поміняти свою студентську візу (Study Permit) на відкритий дозвіл на роботу POST-GRADUATION WORK PERMIT. Якщо тривалість навчальної програми становила 1 рік, то студент отримує дозвіл на роботу також на 1 рік. Якщо тривалість програми становила 2 роки, то студент може отримати дозвіл на роботу на 2 або на 3 роки (залежно від рішення комісії). Якщо ж тривалість навчання становила 3 роки і більше, то дозвіл на роботу буде гарантовано на 3 роки. За той період, коли в студента діє POST-GRADUATION WORK PERMIT, він може працювати в Канаді. Коли досвід роботи досягне 12 місяців, то особа має право подавати заявку на отримання Permanent Residents (дозвіл на постійне проживання в Канаді) згідно програми  CANADIAN EXPERIENCE CLASS. 

2. Продовження успішної кар'єри в Україні на міжнародному ринку.

Після закінчення навчальної програми, та набуття неоціненного досвіду роботи в канадській компанії, Ви маєте можливість успішно продовжити свою кар'єру в Україні. На теренах нашої держави Ви станете затребуваним та цінним потенційним працівником для провідних іноземних компаній, які мають свої представництва в Україні, а також для українських компаній, які успішно працюють на міжнародному ринку. Таким чином, працюючи у своїй рідній країні, Ви зможете отримувати високу заробітну плату та займатись цікавою роботою. 

Навчання в Канаді - це вигідні інвестиції та шлях до щасливого майбутнього.

Зробіть перший крок прямо зараз!


подати заявку