info@topstudy.com.ua For partners
Conestoga College

Рік заснування: 1967

Розташування: Кітченер (Онтаріо)

Чому Сonestoga College:

 • Conestoga має тісні зв'язки з провідними IT компаніями Канади;
 • 89% випускників успішно працевлаштовуються протягом півроку після закінчення коледжу; 
 • Коледж є членом-засновником Асоціації політехнічних інститутів Канади;
 • Доходи різних галузей, в яких працевлаштовуються випускники Conestoga, щорічно приносять понад 1,4 млрд. дол. в економіку провінції Онтаріо;
 • Conestoga з 2000 по 2011 рр.  дев'ять разів визнавався кращим коледжем провінції;
 • Поруч з кампусом коледжу розташована канадська штаб-квартира Google і RIM (TM Blackberry)

Навчальні програми:

Для випускників бакалаврів/ магістрів: Якщо Ви вже отримали певну спеціальність в Україні та бажаєте поглибити свої професійні знання, то можете сміливо подавати заявку на такий тип програми:

 • Graduate Certificate (1-1,5 роки)

Для випіскників школи:

 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

Вартість навчання: від 14 200 CAD в рік

Початок навчання: вересень, січень, травень

Основна кількість програм починаються у вересні. Досить велика частина – у січні, і відносно мало програм починаються у травні.

Основні освітні напрямки: Архітектура/Містобудування; Бізнес/Економіка; Інформаційні Технології/Комп'ютерні Науки; Інженерія/Електроніка/Прикладні Науки; Готельно-Ресторанна Галузь/Туризм; Соціально-Громадська Галузь; Право/Безпека; Авіація/Транспорт;  Медицина/Здоров'я; Дизайн; Медіа (-Теле, -Радіо)/Кіно; Філологія; Рекламний Бізнес; Підготовка до вступу у ВНЗ; Школа Кар’єрного Росту та Підвищення Кваліфікації;

Проживання:

Кожен студент може вибрати той тип проживання, який йому найбільше підходить:

 • Проживання в приймаючій канадській родині, що дасть можливість максимально швидко і цікаво познайомитися з культурою життя в новій країні, а також гарантовано покращувати розмовну англійську після занять.
 • Проживання в резиденції коледжу. Цей варіант підійде тим студентам, які хочуть швидше знайти нових друзів з різних країн, бажають взяти відповідальність за себе і свої рішення.
 • Оренда квартири. Це, мабуть, найпопулярніший варіант проживання серед студентів, оскільки, він дає незалежність, а також можливість заощадити на проживанні

Студентське дозвілля:

Коледж визнає потенціал кожного студента, надає можливості рости і розвиватися, як особисто, так і професійно навіть за межами коледжу

 У вільний від навчання час студенти мають змогу бути працевлаштованими.

Якщо студенти бажають знайти роботу, вони можуть звернутися в Центр кар'єри Conestoga College, де фахівці можуть допомогти з правильним складанням резюме, пошуком роботи і отриманням дозволу на роботу під час і після закінчення навчання.

Студентське життя в Conestoga пропонує також широкий вибір волонтерських програм.

 

Перспективи після випуску:

1. Можливість отримати дозвіл на роботу в Канаді після випуску з державного ВНЗ.

Для студентів денної форми навчання державних ВНЗ Канади діє дозвіл на роботу під час навчання.

Після закінчення навчання в державному коледжі або університеті Канади, студент може вільно поміняти свою студентську візу (Study Permit) на відкритий дозвіл на роботу POST-GRADUATION WORK PERMIT. Якщо тривалість навчальної програми становила 1 рік, то студент отримує дозвіл на роботу також на 1 рік. Якщо тривалість програми становила 2 роки, то студент може отримати дозвіл на роботу на 2 або на 3 роки (залежно від рішення комісії). Якщо ж тривалість навчання становила 3 роки і більше, то дозвіл на роботу буде гарантовано на 3 роки. За той період, коли в студента діє POST-GRADUATION WORK PERMIT, він може працювати в Канаді. Коли досвід роботи досягне 12 місяців, то особа має право подавати заявку на отримання Permanent Residents (дозвіл на постійне проживання в Канаді) згідно програми  CANADIAN EXPERIENCE CLASS. 

2. Продовження успішної кар'єри в Україні на міжнародному ринку.

Після закінчення навчальної програми, та набуття неоціненного досвіду роботи в канадській компанії, Ви маєте можливість успішно продовжити свою кар'єру в Україні. На теренах нашої держави Ви станете затребуваним та цінним потенційним працівником для провідних іноземних компаній, які мають свої представництва в Україні, а також для українських компаній, які успішно працюють на міжнародному ринку. Таким чином, працюючи у своїй рідній країні, Ви зможете отримувати високу заробітну плату та займатись цікавою роботою. 

Навчання в Канаді - це вигідні інвестиції та шлях до щасливого майбутнього.

Зробіть перший крок прямо зараз! Залиш заявку на безкоштовну консультацію ↓


подати заявку