info@topstudy.com.ua For partners
Sprachcaffe

Мальта – оповитий легендами острів!

 

Вивчення англійської мови на Мальті (курси для дітей, для дорослих, бізнес англійська на Мальті)

Обираючи Мальту, Ви отримуєте – це ідеальне поєднання середземноморського відпочинку з вивченням англійської мови в невимушеній атмосфері. Це цікаві навчальні заняття поряд з активним та корисним відпочинком, захоплюючі екскурсії, інтернаціональне мовне середовище та неймовірні враження та емоції!

Мальта – це оригінальний європейський острів, який розташований в південній частині Середземного моря. На острові субтропічний середземноморський клімат, і за даними International Living, мальтійський клімат є одним з найкращих у світі для літнього відпочинку.

У 1814 році Мальта офіційно стала частиною Великобританії. Відтак – це ідеальне місце для вивчення англійської, так як вона тут є другою державною мова.

Сент-Джуліанс

Відоме курортне місто на сході країни. В далекому минулому рибацьке поселення, а на сьогодні - активне місто з безмежними можливостями для шопінгу та яскравим нічним життям. 

Типи приживання 

Проживання у родині є ідеальним способом по-справжньому познайомитися з мальтійською культурою. Проживаючи у родині, дитина спілкується англійською мовою і поза заняттями, що дозволить «підтягнути» розмовну мову. Всі наші родини ретельно відібрані! 

Проживання на території школи в резиденції – чудова можливість економити час на дорогу.

Готелі (різного рівня – від базового до 5*)

Хочеш на Мальту? Зроби перший крок прямо зараз - подай заявку на сайті і наші менеджери допоможуть тобі підібрати оптимальний курс вивчення англійської мови в одній з кращих мовних шкіл Мальти!


подати заявку