info@topstudy.com.ua For partners
Red River College

Рік заснування: 1930 рік

Розташування: Вінніпег (Манітоба)

Чому  Red River College

 • це найбільший ВНЗ прикладних напрямків у провінції Манітоба;
 • навчальний заклад пропонує більше 190 навчальних програм і тут навчається більше 30 тисяч студентів;
 • у коледжі працюють висококваліфіковані викладачі, а аудиторії обладнані найновішими технологіями, що забезпечує студентам якісний та продуктивний навчальний процес;
 • 90 % випускників працевлаштовуються відразу ж після закінчення навчання.
 • В МАНІТОБІ ДІЄ СПРОЩЕНА ПРОГРАМА ІМІГРАЦІЇ ДЛЯ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ, ЯКІ ОТРИМУЮТЬ ОСВІТУ В МАНІТОБІ

Навчальні програми:

Для школярів: Програми розраховані на абітурієнтів, які отримали шкільний атестат. Заявки на програму можна подавати під час навчання в 11-му класі, або отримавши атестат.

 • Certificate (1-1,5 роки)
 • Diploma (1-2 роки)
 • Advanced diploma (3 роки)
 • Bachelor's Degree (4 роки)

Вимоги до рівня англійської мови:

IELTS: від 6.0 балів (залежно від обраної програми)

TOEFL: від 80 балів (залежно від обраної програми)

Вартість навчання: від 14 000 CAD в рік

Початок навчання: вересень, січень, травень. Більшість програм починаються у вересні. Досить велика частина - у січні, і відносно мало програм починаються у травні.

Основні освітні напрямки: Бізнес, Економіка; Соціально-Громадська Галузь; Інформаційні Технології Та Комп'ютерні Науки; Мистецтво; Інженерія, Електроніка, Прикладні Науки; Медицина, Здоров'я; Готельно-Ресторанна Галузь/ Туризм; Авіація, Транспорт та ін.                                    

Проживання:

Студентам коледж пропонує такі типи проживання:

 • Резиденція (гуртожиток) коледжу Red River. Даний тип проживання являє собою проживання у комфортних кімнатах на території інституту Paterson Global Foods. в двох кварталах від Roblin Centre. Кімнати повністю мебльовані, у кожній з них є кондиціонер, ванна, кухня, а також Wi-Fi та кабельне телебачення. У вартість проживання також включене харчування у кафе на території кампуса; 
 • Проживання в канадській сім’ї - цей тип проживання дозволить студентам краще пізнати канадський спосіб життя, культуру, менталітет, оскільки вони матимуть змогу постійно контактувати з канадцями не лише під час навчання, але і вдома;
 • Окрім цього, студенти можуть зайнятись пошуком житла самостійно, орендуючи квартиру, що допоможе також зекономити на проживанні, оскільки цей тип проживання є найдешевшим.

Студентське дозвілля:

Оскільки студенти проводять на території навчального закладу більшість свого часу, коледж дбає про те, аби тут Ви змогли знайти все, що Вам потрібно, а Ваше дозвілля було організовано вдало.

 • У вільний час студенти можуть зайнятись спортом, який їм до вподоби або фітнесом. На території кемпусу для цього є все необхідне;
 • Для студентів тут є чудова бібліотека, де можна повчитись і знайти для себе щось нове та пізнавальне;
 • Студенти можуть брати участь у численних гуртках та клубах, які пропонує Red River.

Перспективи після випуску:

1. Можливість отримати дозвіл на роботу в Канаді після випуску з державного ВНЗ.

Для студентів денної форми навчання державних ВНЗ Канади діє дозвіл на роботу під час навчання.

Після закінчення навчання в державному коледжі або університеті Канади, студент може вільно поміняти свою студентську візу (Study Permit) на відкритий дозвіл на роботу POST-GRADUATION WORK PERMIT. Якщо тривалість навчальної програми становила 1 рік, то студент отримує дозвіл на роботу також на 1 рік. Якщо тривалість програми становила 2 роки, то студент може отримати дозвіл на роботу на 2 або на 3 роки (залежно від рішення комісії). Якщо ж тривалість навчання становила 3 роки і більше, то дозвіл на роботу буде гарантовано на 3 роки. За той період, коли в студента діє POST-GRADUATION WORK PERMIT, він може працювати в Канаді. Коли досвід роботи досягне 12 місяців, то особа має право подавати заявку на отримання Permanent Residents (дозвіл на постійне проживання в Канаді) згідно програми  CANADIAN EXPERIENCE CLASS. 

В провінції Манітоба діє спрощена програма іміграції, за якою достатньо досвіду роботи всього 6 міс. замість 12! Таким чином в Манітобу можна значно легше і швидше імігрувати.

2. Продовження успішної кар'єри в Україні на міжнародному ринку.

Після закінчення навчальної програми, та набуття неоціненного досвіду роботи в канадській компанії, Ви маєте можливість успішно продовжити свою кар'єру в Україні. На теренах нашої держави Ви станете затребуваним та цінним потенційним працівником для провідних іноземних компаній, які мають свої представництва в Україні, а також для українських компаній, які успішно працюють на міжнародному ринку. Таким чином, працюючи у своїй рідній країні, Ви зможете отримувати високу заробітну плату та займатись цікавою роботою. 

Навчання в Канаді - це вигідні інвестиції та шлях до щасливого майбутнього.

Зробіть перший крок прямо зараз! Залиште заявку на безкоштовну консультацію ↓


подати заявку