info@topstudy.com.ua For partners
Курси англійської мови на Мальті

Вивчення англійської мови на Мальті. Курси для дітей під час літніх канікул на Мальті

Обираючи Мальту, Ви отримуєте – це ідеальне поєднання середземноморського відпочинку з вивченням англійської мови в невимушеній атмосфері. Це цікаві навчальні заняття поряд з активним та корисним відпочинком, захоплюючі екскурсії, інтернаціональне мовне середовище та неймовірні враження та емоції!

Мальта – це оригінальний європейський острів, який розташований в південній частині Середземного моря. На острові субтропічний середземноморський клімат, і за даними International Living, мальтійський клімат є одним з найкращих у світі для літнього відпочинку.

У 1814 році Мальта офіційно стала частиною Великобританії. Відтак – це ідеальне місце для вивчення англійської, так як вона тут є другою державною мова.

Сент-Джуліанс

Відоме курортне місто на сході країни. В далекому минулому рибацьке поселення, а на сьогодні - активне, яскраве та водночас дуже затишне та комфортне туристичне місто. 

Пропонуємо Вашій увазі мовну школу Шпрахкафе. 
Це школа високого рівня, яка відкрита в Мальті ще в 1991 році та належить до великої мережі мовних шкіл Sprachcaffe, які окрім Мальти представлені ще у такий країнах як США, Британія, Канада, Німеччина, Франція, Іспанія, Італія, Куба, Мексика, Китай та Марроко. Мережа шкіл Шпрахкафе по праву вважається однією із світових лідерів по вивченню іноземних мов.

Щоб залишити заявку на безкоштовну консультацію заповніть форму на сайті ↓↓↓


подати заявку